anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja ocena została usunięta? Proszę o wskazanie jaki punkt regulaminu naruszała

Paulina_i_Konrad
#8 Zapaleniec#

Poniżej treść mojej oceny:

"Otrzymane klocki Teilenberg, są cieńsze o 1mm niż aktualnie założone z przebiegiem 50 tysięcy. Na kilka sezonów wystarczą, ale na dłużej polecam droższe grubsze."

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Paulina_i_Konrad Jest to ocena produktu czy sprzedającego? Podaj numer oferty lub zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Paulina_i_Konrad
#8 Zapaleniec#

ocena produktu 8589629162

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Paulina_i_Konrad Dziękuję, sprawdziłam tę sytuację i usunęliśmy tę opinię, ponieważ dotyczyła innego produktu niż ten, którego dotyczyła oferta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Paulina_i_Konrad
#8 Zapaleniec#

Oceniłem klocki, które otrzymałem od sprzedawcy, co niby innego oceniłem?

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

I prawidłowo.

Oceny przedmiotu dokonuje się w innej "pozycji".

Natomiast - jeśli przedmiot nie jest zgodny z opisem, do dokonuje się reklamacji.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Paulina_i_Konrad
#8 Zapaleniec#

Oceniłem przedmiot, a nie zgodnośc z opisem. Wskazałem, że materiał ścierny jest bardzo cieńki i klocki szybko się zetrą. Ocena produktu jest właśnie po to, by wskazać, czy jakościowo jest to warta zakupu rzecz, czy też nie.

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Może przypadkowo oceniłaś nie ten produkt co chciałaś czyli zamiast klockow inny zakup?

oznacz moderatorów