anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja płatność kartą zostaje odrzucona,mimo że są środki na koncie,i karta nie jest zablokow

gorkaskopanska
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Tak często bywa przy płatności kartą. Ponawiaj płatność, a jeśli to nie pomoże, zmień metodę płatności.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ponawiaj do skutku, aż Ci się odechce, świetna rada.😂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie pisz głupot i nie staraj się porównywać moich rad do głupich swoich, jak ta o pomniejszeniu zwrotu o 99%. Ma powtarzać nie do skutku, tylko powtarzać i sprawdzać, a jeśli to nie pomoże, zmienić metodę płatności. Rozumiesz??

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

I znowu pisanie w jednym wątku o czymś z kompletnie innego, czyli spam i mydlenie na całego.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Ja piszę wiele postów dziennie, dopisz swoim zwyczajem własne uwagi do każdego z nich, będziesz zaspokojony. To nic, że zaspamujesz forum.

oznacz moderatorów

gorkaskopanska
#8 Zapaleniec#

Tylko ja ponawiałem ,to i tak przedstawili mi to że neruszam regulamin ,bo nie koncze tranzakcji.I jeśli będzie jeszcze jedna taka wpadke to będę miał problemy z kątem na Allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gorkaskopanska dziękujemy, że się z nami skontaktowałeś! Sprawę problemów z płatnością kartą weryfikujemy z operatorem płatności, gdy tylko ustalimy jak rozwiązać problem, odpowiemy w wiadomości mailowej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gorkaskopanska
#8 Zapaleniec#

Dziękuję ,już wszystko rozwiązane.Żekomo PayU nie weryfikuje kart z BNP Paribas.

Trzeba było zmienić forme płatnosci.Dziekuje wszystkim za zainteresowanie,pozdrawiam i życzę spokojnego popołudnia.

oznacz moderatorów

STX340
#8 Zapaleniec#

Sprawdź, czy nie masz zablokowanych limitów do internetowych transakcji, w niektórych bankach są domyślnie zablokowane i trzeba je ręcznie odblokować przez stronę banku lub aplikację mobilną.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@gorkaskopanska Aby na pewno nie próbujesz zapłacić kartą za coś, za co na allegro nie da się płacić kartą?

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/karta-platnicza-apple-pay-google-pay/w-ktorych-kategoriach-n...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów