anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie działają wiadomości w aplikacji?

jarasnet
#8 Zapaleniec#

Od ponad tygodnia nie wyświetlają się wiadomości w aplikacji. Wszyscy o tym wiedzą i co? Ostatnie zapewnienia usunięcia awarii to termin po nowym roku. To dość długo jak na problem z powiedzmy komunikatorem. Tym bardziej ze w przeglądarkach wiadomości działają...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jarasnet czy możesz napisać skąd informacje o tym błędzie? Nie znalazłam takich zgłoszeń. Sprawdziłam to w swojej aplikacji i widzę wszystkie wiadomości. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jarasnet
#8 Zapaleniec#

To słabo szukasz. Wystarczy wejść do sklepu Play i otworzyć ostatnie oceny aplikacji. Są też przeprosiny developera w komentarzach zwrotnych i zapewnienia ze problem jest znany i zostanie naprawiony po nowym roku. Od dawna twierdzę że Allegro na androida i wersja przeglądarkowa to dwie, różne, niewspółpracujące ekipy.1672258355697.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jarasnet ok, dziękuję za przesłanie tych informacji. Owszem zespół pracujący nad aplikacją to inna ekipa, ale mamy ze sobą kontakt. 
Napisałam jeszcze do nich dla pewności, ale nie jestem w stanie przekazać Ci nic więcej, niż odpowiedź od Allegro widoczna na zrzucie. Problem z wiadomościami w aplikacji ma zostać rozwiązany na początku roku 2023. 
Rozumiem, że może to być irytujące, ale zapewniam, że zespół zajmujący się aplikacją pracuje nad rozwiązaniem.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jarasnet
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie. Mijają trzy tygodnie od awarii wiadomości w aplikacji mobilnej i efektów naprawy nie widać. Do tego doszły problemy z wyświetlaniem grafiki (białe tło). Czy ekipa IT wróciła już z imprezy sylwestrowej?

oznacz moderatorów