anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
69 ODPOWIEDZI 69

kermu
#9 Pomysłodawca#

Dodajcie chociaż filtr wyszukiwania o parametrze "symbol (oznaczenie towaru) producenta"

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

@N_Nitka28 
"...Opcja szukania w opisach od dawna nie spełnia swojej funkcji i nie jest potrzebna..."
Wam chyba naprawdę mózgi odjęło, aby pisać takie bzdury, albo was do tego zmuszają....?

Jest to jedna z najpraktyczniejszych opcji wyszukiwania !
A których produktów potrzebuję, to JA wiem, a nie wy !

oznacz moderatorów

bronzo77
#9 Pomysłodawca#

Jak to nie zmienia ?! O czym Ty w ogóle piszesz ?! Przestańcie ludziom wciskać kit.

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

i nagle sprzedaż na Allegro spadła do ZERA !

Od wczoraj nic, ani jednej transakcji.

Dziękujemy Wam pracownicy prezesa z Amazajna.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

jacolex
#1 Nowicjusz#

Potwierdzam, że również korzystam. Często jest to jedyna opcja, by znaleźć potrzebny artykuł, gdyż w tytule danych informacji po prostu nie ma. W opisach ofert są informacje szczegółowe, dzięki którym mogę dopasować wyszukiwanie do swoich potrzeb. Moim zdaniem jest to skandal, że pracuje u was osoba bez wyobraźni na stanowisku decyzyjnym.

oznacz moderatorów

roso
#9 Pomysłodawca#

Jak teraz znaleźć (po numerze części) potrzebną część np. do samochodu? Jak znaleźć coś, czego nie obejmują wasze filtry, a jest tego masa. Łatwiej będzie szukać w Google dopisując Allegro. Kpina z użytkowników.

oznacz moderatorów

oscyp1000
#1 Nowicjusz#

Nie zgodzę się, że mało osób to używało. Ciekawe jak ja mam teraz znaleźć część od samochodu po numerze części? Sprzedający nie piszą takich rzeczy w tytule aukcji, więc będę musiał marnować godziny na przeglądanie nie pasujących części. 

oznacz moderatorów

-t-h-o-r-
#8 Zapaleniec#

a Ty Nicol korzystałaś kiedyś z allegro do czegoś więcej niż kupna perfum? Szukanie części zamiennych do zepsutych sprzętów, elementów elktronicznych gdzie muszę poszukać po jakimś zadanym parametrze czy szukanie czegoś - czego nazwy nawet nie znam (zdarza się jak nie jesteś hydraulikiem np), taki problem zostawić tą opcję? Zarzyna wam to serwery czy co?

oznacz moderatorów

zyldas
#1 Nowicjusz#

I ten malutki check-box tak przeszkadzał? Po jego usunięciu wyszukiwanie jest łatwiejsze?

Teraz trzeba mniej kliknięć, żeby coś znaleźć?

Szukanie w opisach bardzo pomagało, np. przy częściach zamiennych.

 

Pozostaje mi w takim razie życzyć Ci długich i bezowocnych poszukiwań np. filtra do odkurzacza. Może wtedy zobaczysz, że jednak wyszukiwanie po opisach ma sens.

oznacz moderatorów

rydzo2
#1 Nowicjusz#

Czemu utrudniacie ludziom korzystanie z tego serwisu? 

Mam iść do konkurencji? Masę rzeczy znalazłem właśnie dzięki tej opcji. 

oznacz moderatorów

hirudina
#8 Zapaleniec#

Pół prawdy to kłamstwo. Pani moderatorka zapomniała nieopatrznie przypomnieć, że kiedyś opcja "szukaj w opisach" była dupnym podlinkowanym paskiem tuż pod wyszukiwarką główną. Później opcję tą przenieśli na koniec listy, następnie listę wydłużono aby ta opcja nie była widoczna wśród wielu do wyboru, konieczne było scrolowanie aby do niej dotrzeć, jak ktoś nie wiedział, że taka opcja istnieje nigdy do niej nie docierał. Następnie "szukaj w opisach" zamieniono na niewielkie okienko tuż pod wyszukiwarką i znowu w kolejności to okienko przeniesiono na koniec listy. A teraz prawda objawiona: "Z opcji tej korzystał niewielki procent użytkowników." Klasyczne gotowanie żaby. 

oznacz moderatorów

Culik1
#1 Nowicjusz#

Korzystam z allegro od ponad 20 lat. Proszę nie robić sobie jaj i przywrócić tę funkcjonalność.

oznacz moderatorów

boismortier
#9 Pomysłodawca#

niech się wypowie jakiś inny moderator i uzasadni to jakoś sensownie, bo ta moderatorka nie kuma

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@boismortier nie otrzymasz sensownej odpowiedzi , zwykle zasłaniają się owianą tajemnicą

,, decyzją biznesową ,,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@boismortier Wypowiedział się już szef moderacji w innym poscie.

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

...lub przekaże do odpowiedniego działu. Dział nazywa się Amba Fatima.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przyjemność robienia zakupów tu to już historia . Teraz tylko "wybrani" będą mogli handlować i tylko ich produkty będą podsuwane w wyższych cenach i nie zawsze w odpowiedniej jakości.

oznacz moderatorów

bronzo77
#9 Pomysłodawca#

Jakaś stażystka...

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@boismortier Znowu nie ma nie ma? Jak nie ma, jak jest Nie ma?

Ale żarty😉 na bok. Tej opcji nie ma, tak jak wielu innych potrzebnych. To i użytkowników zapewne coraz bardziej "nie ma". Też mnie ciekawi ten "niewielki procent" (w którym i ja się mieszczę).

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@boismortier Opcja „szukaj też w opisach ofert” jest funkcją, którą udostępniliśmy w przeszłości, gdy nasza wyszukiwarka nie uwzględniała jeszcze wszystkich parametrów.

Aktualnie wyszukiwarka Allegro automatycznie przeszukuje oferty uwzględniając: parametry, tytuły, kategorie, słowa kluczowe. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów