anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę łączyć kosztów przesyłki, gdy Sprzedający to umożliwia

Jowite
#1 Nowicjusz#

Może mi ktoś podpowie jak moge połączyć w opcji "dokończ transakcję" zapłatę z 2 przedmioty od jednego sprzedawcy, gdy sprzedawca to umożliwia pisząc, że 2 sztuka to +3 zł. Gdy chcę dokończyc zakup wyskakuje mi  1 sztuka 15 zł kurier + 2 sztuka 20 zł kurier, podcza gdy powinnam zapłacić + 3 zł od większej ceny przesyłki, czyli tylko 23 zł. jednak nie mam takiej możliwości. Te innowacje na allegro raczej zamiast pomagać utrudniaja, bo kiedyś można było sobie łączyć zakupy i samodzielnie wpisać kwotę przesyłki.Przecież umiemy liczyć.  Chciałam dzisiaj zapłacić i zaliczyłam "zawiechę" bo nie wiem ja to zrobić, żeby nie przepłacać. Zwłaszcza,że przedmioty da sie połączyć w jedną przesyłkę.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@Jowite No szczegóły, podaj nr aukcji.

oznacz moderatorów

Jowite
#1 Nowicjusz#

9958455826, 9958244333 .. obie aukcje z kosztami przesylki ( bez Smart), ale widnieje możliwość wysyłki 2 sztuk za dopłatą 3 zł.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Jowite W pierwszej są dwie szt, w drugiej jedna, są to różne oferty, kupujesz dwie te same szt? Jeżeli kupiłaś dwie rzeczy z różnych ofert od tego samego sprzedawcy to zapytaj czy wyśle w jednej.

oznacz moderatorów

Jowite
#1 Nowicjusz#

Masz rację, że w tej pierwszej transakcji  jest tylko 1 sztuka możliwia do wysyłki. Fakt... choć nie rozumiem tego, bo w drugiej, a chodzi też o kołdrę jest możliwość 2 sztuk. Jutro porozumiem się ze sprzedawcą, bo przecież nie będzie mi wysyłał osobno każdej kołdry. Dzięki za starania. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😁

oznacz moderatorów