anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę dodać notatki opisującej przedmiot?

glenmoranghie
#13 Ambasador#

Dziś chciałem zrobić notatkę opisującą przedmiot który dodałem do obserwowanych. Nie da się, funkcja została zlikwidowana. Mało tego, wykasowano moje wcześniejsze notatki. Teraz nie ma nic. To jest kolejny popis arogancji allegro, lekceważenia użytkowników i utrudniania im życia. Älíëxpŕëßß was zeżre!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@glenmoranghie, tworzenie notatek było przez nas rozwiązaniem testowanym. Okazało się, że funkcjonalność ta jest użytkowana przez niewielką ilość osób. Co więcej, robienie notatek było możliwe tylko wtedy, gdy korzystałeś z Allegro za pośrednictwem komputera. Wciąż możesz zobaczyć wcześniej dodane notatki (z poziomu komputera), jednak nie będziesz mógł dodać nowych.

Pracujemy obecnie nad lepszym rozwiązaniem, które pozwoli ujednolicić dostępność różnych funkcji Allegro na wszystkich platformach. Docelowo ma to poprawić jakość korzystania z serwisu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

@mr_oma "tworzenie notatek było przez nas rozwiązaniem testowanym" 

Akurat. Przez lata działało, i działało dobrze. 

@mr_oma  "Okazało się, że funkcjonalność ta jest użytkowana przez niewielką ilość osób" 

W życiu w to nie uwierzę. Wszystkie liczące się portale aukcyjne mają notatki. A wy upieracie się żeby być gorszym niż konkurencja. Pogarszanie serwisu idzie wam znakomicie. Życzę konsekwencji w niszczeniu allegro, może w końcu uda wam się dokonać samozagłady a wasi następcy będą poważnie traktować użytkowników.  

@mr_oma "Pracujemy obecnie nad lepszym rozwiązaniem, które pozwoli ujednolicić dostępność różnych funkcji Allegro na wszystkich platformach. Docelowo ma to poprawić jakość korzystania z serwisu."

I musicie zaczynać od psucia, tak? Po prostu "znakomita" metoda. Gratuluję umiejętności strzelania sobie w stopę. Uwaliliście już dużo potrzebnych funkcji. Róbcie tak dalej, a uczynicie ten portal tak bardzo nieprzyjaznym dla użytkowników, że odejdą. Powodzenia w tych działaniach życzę. Szczerze, bo wasi następcy nie będą gorsi. Trzeba się specjalnie starać żeby być gorszym.

oznacz moderatorów

Client:28824367
#1 Nowicjusz#

@mr_oma uważałem tą funkcję za bardzo przydatną! Mam nadzieję, że "lepsze rozwiązanie" pojawi się szybko...

oznacz moderatorów