anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę normalnie zapłacić za przedmiot, który wystawiony jest z opcją "Allegro finanse" ?

Sklimas
#7 Wielbiciel#

Po zatwierdzeniu "kupuję teraz", czy coś takiego, nie ma opcji zapłaty normalnym przelewem. Pojawiają się opcje w ranach "Allegro finanse", w których nie ma normalnego przelewu. Do wczoraj, czy tam tydzień temu płaciłem normalnie z konta. A tu naraz "**piiip**" 😉 Dostępne są jedynie opcje karty kredytowej, Blik (PKO) i jeszcze coś, ale totalnie niezrozumiałe. O co chodzi - czy jest możliwość zapłaty za przedmiot normalnym przelewem, czy namieszaliście coś, czy ja już głupi jestem ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Sklimas A mozesz wkleić link do tego co chcesz kupić? sprawdzimy czy tak jest tylko u Ciebie

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Sklimas
#7 Wielbiciel#

OK postaram się.

 

oznacz moderatorów

Sklimas
#7 Wielbiciel#

Teraz działa 🙂 Najprawdopodobniej z jakichś niewyjaśnionych przyczyn niue wyświetliła się u mnie ikonka IPKO. Przepraszam za kłopot - wszystko działa. Dzięki i pozdrawiam

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Sklimas Naprawione telepatycznie 😄 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Po kliknięciu Kup teraz masz do wyboru wiele metod płatności, między innymi "szybki przelew" - klikasz to i w następnym kroku wybierasz swój bank. Jeżeli Twojego banku  nie ma na liście, wybierasz "płacę przelewem tradycyjnym" i płacisz ze swojego banku na wskazane dane.

oznacz moderatorów