anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę ocenić kupionego produktu a tylko Sprzedającego?

volchenok5
#7 Wielbiciel#

Witam,

chcę ocenić produkt który kupiłam ale nie widzę takiej opcji nigdzie w swoim panelu. Z innymi produktami nie ma takiego problemu. Mogłam ocenić tylko samego Sprzedającego. Czy Sprzedający mógł uniemożliwić mi wystawienia komentarza do produktu ze zdjęciami? Fakt, że po przeprowadzeniu dyskusji spodziewał się negatywu. Sprzedawca sprzedaje trefny produkt niezgodny z opisem i twierdzi, że "nigdy nie miał żadnych skarg", jeżeli uniemożliwia wystawiania zdjęć i komentarzy to skutecznie blokuje te skargi.

Poniżej link do produktu. Nie pasuje on do Pawilonu i nie wyglada jak na zdjęciu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@volchenok5 jak oceniasz sprzedawcę poniżej masz zawsze produkt do ocenienie 🙂

Nie wystawisz opinii :

  • jeśli już raz usunęliśmy Twoją opinią na temat danego produktu
  • jeśli zakup został anulowany
  • jeśli zakupiony produkt miał w ofercie zaznaczony stan inny niż Nowy
  • oferta nie była powiązana z naszym Katalogiem produktów, a dodatkowo jest już zakończona.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/wyszukiwanie-i-obserwowanie/gdzie-sprawdzic-i-jak-dodac-opin...

Opinię ze zdjęciem dodasz:

  • bezpośrednio ze strony głównej Allegro – wybierz Zakupy, a następnie – Oceń produkty. Jeśli masz kilka nieocenionych produktów zobaczysz też, ile ich jest.

kostas11_0-1658314888164.png

 

  • przy wybranym produkcie w zakładce Moje zakupy – kliknij w rozwijane menu i wybierz Oceń produkt

kostas11_1-1658314888172.png

 

  • w aplikacji Allegro – opcję Oceń produkt znajdziesz pod statusem swojego zakupu lub w rozwijanym menu z prawej strony.

kostas11_2-1658314888175.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@volchenok5 Cześć. 🙂 Nie masz możliwości ocenienia produktu, ponieważ już raz to zrobiłaś. Opinia została ukryta ze względu na to, że wspominasz w komentarzu o Sprzedającym. Przeanalizowałam ponownie tę sytuację i odkryłam tę opinię, jest już widoczna.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

volchenok5
#7 Wielbiciel#

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc :)!


Sprzedający zaproponował mi 50% upustu za kupiony produkt w razie zmiany oceny na 5 gwiazdek we wszystkich kategoriach. Wysłał mi taką dokładną instrukcję. W ten sposób pozbywa się negatywnych komentarzy ludzi, którzy piszą jak to naprawdę jest z ich produktami. Uważam że to jest karygodne. Moja prywatna opinia - trzeba takich karać, zawieszać czy pouczać. Nie mogą oni korumpować Kupujących, to nie jest uczciwa praktyka. Oczywiście w tym klimacie odpowiedziałam Sprzedającemu, Allegro może zobaczyć tę dyskusję na Sporze.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zgadzam się w pełni, powinno być to poprawione a także to że kupując drugi raz ten sam produkt, w innym czasie nie ma możliwości go ocenienia.😁

oznacz moderatorów