anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę skorzystać z darmowego zwrotu?

michassss13
#7 Wielbiciel#

Witam dokonałem zakupu z Allegro smart. Chcąc zwrócić przedmiot muszę go odesłać korzystając z wysyłki własnej. Dlaczego nie mogę skorzystać z darmowego zwrotu smart. Zwrot NQ1W/2022

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@michassss13 pewnoe zakup nie był w ramach ,,smart , ,a skorzystałeś z darmowej przesyłki jaką oferował sprzedawca . Zerkonij do zakładki ,, moje zakupyg ,, w szczegółach wszystko pisze 

oznacz moderatorów

michassss13
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@michassss13 jaka forma wysylki ? przedpłata czy pobranie , jaki kurier GLS czy DPD .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@michassss13 skorzystałeś z darmowej dostawy od sprzedawcy  ,wówczas smart nie działa 

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Hmmm... w to się nie zagłębiałem, ale czy Smart nadal działa, jeżeli sprzedający deklaruje darmową wysyłkę od 249zł, a przedmiot kosztował 800+?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michassss13 czy chodzi o zamówienie nr f1a1b711-43cc-11ed-bc59-e70f3af90f12?
Oferta nie była oznaczona jako Smart!, dostawa była darmowa, ponieważ sprzedający oferował darmową dostawę powyżej 500 zł, natomiast nie był to zakup Smart! dlatego przy zwrocie pojawia się informacja o wysyłce własnej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

michassss13
#7 Wielbiciel#

Czy to zamówienie 

NUMER ZAMÓWIENIA

5e28d161-4adb-11ed-bd8d-87523ae258fc
jest na tej samej zasadzie?
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@michassss13 ok czyli chodzi o zamówienie nr 5e28d161-4adb-11ed-bd8d-87523ae258fc, tutaj również sprzedający oferował darmową dostawę (powyżej 249 zł, a Twoje zamówienie przekroczyło tę kwotę) i dlatego dostawa (ani zwrot) nie są w ramach Smart! 
@DarkStoorM nie, wtedy Smart! nie działa, tzn. darmową dostawę funduje sprzedający i nie jest ona w ramach Smart! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów