anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę skorzystać z karty podarunkowej na konkretny produkt?

martamatulka
#7 Wielbiciel#

Karta podarunkowa nie działa na konkretny produkt (wykrywacz metali), mimo iż w ofercie karty podarunkowej mam zapis "kod do wykorzystania na platformie allegro.pl na cały asortyment". Otrzymuję komunikat o braku możliwości wykorzystania karty na dany produkt...

Jak mam skorzystać z karty? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@martamatulka Podaj proszę link do oferty wykrywacza metali — czy to nie jest przypadkiem oferta z Allegro Lokalnie? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@martamatulka Skonsultuję tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@martamatulka Ta oferta wystawiona jest w kategorii Kolekcje i sztuka, co zgodnie z regulaminem obowiązującym od 1 lipca wyklucza możliwość użycia karty. 

Kartą Podarunkową nie można płacić:
za koszty dostawy Towarów,
w ramach Allegro Lokalnie,
w ramach ofert eBilet,
jeśli w ramach Transakcji Kupujący korzysta z produktów kredytowych, w tym ratalnych, usługi Allegro Pay lub usługi Raty PayU,
jeśli w ramach Transakcji Kupujący wybrał opcję płatności przy odbiorze Towaru,
za Towary o charakterze niematerialnym (m.in. dobra cyfrowe), w tym oferowane wyłącznie z dostawą w formie elektronicznej,
za Towary z kategorii “Kolekcje i sztuka” oraz podkategorii “Kody i doładowania” z kategorii “Kultura i rozrywka”,

oznacz moderatorów

martamatulka
#7 Wielbiciel#

W takiej sytuacji dlaczego nie jest to wyszczególnione na karcie podarunkowej? 

Zapis "cały asortyment" bez tej informacji w opisie stanowczo wprowadza w błąd!

Gdybym wiedziała, że to takie problematyczne i nie można kupić oczekiwanego towaru nie skorzystałabym z kart podarunkowej allegro... Zdecydowanie nie polecam kart podarunkowych allegro

Dobrze by było, aby w przyszłości pojawiła się wyraźna informacja na karcie o wyłączeniach... 

oznacz moderatorów