anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę skorzystać z Rat 0%?

Client:112275604
#2 Obserwator#

Witam, zamierzam kupić sprzęt z ofertą rat na 0% lecz niestety pomimo iż oferta jest według wyszukiwarki aktywna dla danego produktu to niestety w momencie wybierania formy płatności przycisk "zapłać później" jest nieaktywny, czy wiecie może co może być tego powodem ? 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz nie są spełnione jakieś warunki, daj link do oferty.

oznacz moderatorów

Client:112275604
#2 Obserwator#

Smartfon APPLE iPhone 14 Pro 128GB Gwiezdna - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl 

Na koncie znajomego opcja wzięcia telefonu na raty jest aktywna 

 

oznacz moderatorów

Client:112275604
#2 Obserwator#

Justyna 14 pro.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I jak klikniesz raty to co się pojawia? Obrazka nie widzimy.

oznacz moderatorów

Client:112275604
#2 Obserwator#

No właśnie nie mogę kliknąć w przycisk "zapłać później" jest wygaszony, mam możliwość jedynie wyboru dostawy i płatności a w płatności jedynie do wyboru płatność za pobraniem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale po lewej na dole masz wybór , RATY. Zapłać później to Allegro Pay a tu nie ma tej formy.

oznacz moderatorów

Client:112275604
#2 Obserwator#

U znajomego dokładnie tak to wygląda, i są METODY PŁATNOŚCI  z których może wybrać właśnie ofertę na raty, u mnie nawet ta zakładka METODY PŁATNOŚCI nie występuje, dodam że jest to nowe konto i dodatkowo nie mam wykupionego smarta może to jest powód ? 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

TaK może mieć wpływ, nie masz takiej możliwości?

LEW433_0-1692046928354.png

 

oznacz moderatorów

Client:112275604
#2 Obserwator#

u mnie występuje tylko i wyłącznie możliwość zapłaty za pobraniem, mogę jedynie zmienić dostawcę przesyłki. Złożyłam przed chwilą wniosek o payu może wtedy będzie możliwość.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wniosek o Allegro Pay!

oznacz moderatorów

Client:112275604
#2 Obserwator#

Dokładnie ten, ten wniosek może pomóc ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:112275604
#2 Obserwator#

Według tej strony wszystkie wymagania są spełnione, zastanawia mnie tylko dlaczego nawet jak bym chciała kupić coś za gotówkę to nie mogę zapłacić z góry np. blikiem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jesteś zalogowana na koncie? masz taki wybór jak Ci tu wkleiłem? a tu masz jeszcze opisane jak kupować i tu wyraźnie widać <ZŁÓŻ WNIOSEK": https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:112275604 widzę, że udał Ci się wypełnić wniosek, jest w trakcie weryfikacji. Czy otrzymałaś umowę od banku na adres e-mail?
Dodam, że przy tej kwocie raty zero nie będą dostępne, można skorzystać tylko oprocentowane raty PayU.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów