anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zapłacić kartą zagraniczną?

#1 Nowicjusz#

WITAM ! MACIE PROBLEM Z KUPYWANIEM PRODUKTOW KARTA ZAGRANICZNA? JA OD MIESIACA NIE MOGE ZAPLACIC KARTA ZAGRANICZNA Z ZAWSZE PLACILEM BEZ PROBLEMU ! WIECIE MOZE CZY SIE COS ZMIENILO W PLATNOSCI KARTAMI ZAGRANICZNYMI ?

Odp.: PLACENIE KARTA Z ZAGRANICY

#19 Nestor#

@Client:75878902 Wyłącz CapsLock, bo źle się czyta. Raczej nic się w płatnościach nie zmieniło. Z jakiego kraju płacisz?

Ula

Ula
Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: PLACENIE KARTA Z ZAGRANICY

#13 Ambasador#

Od 1 stycznia 2021 r. zmiany przy płatnościach kartami w Internecie

więcej tutaj: https://www.banknowybfg.pl/o-banku/komunikaty/944-od-1-stycznia-2021-r-zmiany-przy-platnosciach-kart...

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: PLACENIE KARTA Z ZAGRANICY

#21 Demiurg#

@Client:75878902 Ogólnie weszły w życie nowe przepisy dotyczące płatności kartą, które obowiązują już na Allegro od nowego roku. Dopytaj o swój przypadek na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a6fe4e24-acd7-4b52-b57f-1abd203cbd12 Jeśli czat niedostępny, pytaj jutro od ósmej.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Dlaczego nie mogę zapłacić kartą zagraniczną?

Moderator
Moderator

Hej @Client:75878902Tak jak mówią @TATLOK i @xyz96 - od początku tego roku obowiązkowe są dodatkowe kroki uwierzytelniające przy transakcjach internetowych kartami płatniczymi. Teraz dokonując zakupu należy podać dane karty oraz kodu, który dostaniesz sms-em (3D Secure) i PIN karty. 

To, co warto zrobić, to usunąć pliki cookies z przeglądarki (lub ją zmienić) oraz usunąć wszystkich zapisanych kart w zakładce karty płatnicze. Czy po wykonaniu tych kroków przy próbie opłacenia zakupów kartą pojawia Ci się jakiś komunikat o błędzie? Jeśli tak, mogę prosić o jego zrzut?

   Maja
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...