anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zapłacić kartą?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dismaaay
#2 Obserwator#

Dzien dobry, mam juz ten problem od ok. 3miesiecy. NIE MOGE PLACIC KARTA. za kazdym razem jak staram sie cos kupic mam opcje tylko blik albo przelew np. mTransfer albo iPKO. nie moge normalnie zaplacic karta. 

czy wie ktos jak moge zaplacic kartą?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
exoryna
#14 Krzewiciel#

No i? Jakies pytanie masz czy co? 

oznacz moderatorów
dismaaay
#2 Obserwator#

tak, czy moge normalnie zaplacic kartą?

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Nowicjusz pewnie chciał zapytać dlaczego? 

oznacz moderatorów
dismaaay
#2 Obserwator#

nie. i nie pomagasz wiec mozesz sobie z tąd pojsc.

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Schowek01.jpg

 

oznacz moderatorów
DaG_2004
#8 Zapaleniec#

Problem polega na tym, że nie chodzi o to jak zapłacić karta a o to, że pole wyboru jest wyszarzone i wybór płatności kartą jest niemożliwy. Jednocześnie inne formy płatności są aktywne i możliwe. Brak możliwości wyboru karty występuje niezależnie od kategorii.

Trafiłem tutaj ponieważ sam mam ten opisany przez założyciela topicu problem. Niestety nikt nie popisał się tutaj ani próbą zrozumienia rzeczywistego problemu a tym bardziej nikt nie zbliżył się do odpowiedzi mogącej być w najmniejszym stopniu przydatną.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
DaG_2004
#8 Zapaleniec#

Problem polega na tym, że nie chodzi o to jak zapłacić karta a o to że pole wyboru jest wyszarzone i wybór płatności kartą jest niemożliwy. Jednocześnie inne formy płatności są aktywne i możliwe. Brak możliwości wyboru karty występuje niezależnie od kategorii.

Trafiłem tutaj ponieważ sam mam ten opisany przez założyciela topicu problem. NIestety nikt nie popisał się tutaj ani próbą zrozumienia rzeczywistego problemu a tym bardziej nikt nie zbliżył się do odpowiedzi mogącej być w najmniejszym stopniu przydatną.

oznacz moderatorów
DaG_2004
#8 Zapaleniec#

Rozumiem Cię, bo mam ten sam problem. Niestety czaty w dzisiejszych czasach niczemu nie służą i bardzo trudno trafić na minimum zrozumienia czego dowodem są odpowiedzi na podane przez ciebie zapytanie. Przy okazji, jeśli rozwiążesz problem napisz. Ja zrobię podobnie.

oznacz moderatorów
DaG_2004
#8 Zapaleniec#

Zgodnie z deklaracją podpowiadam rozwiązanie.

W moim przypadku okazało się że jakiś czas temu w Mozilli (przeglądarce ) uruchomiłem opcję "Privacy Badger", która ogranicza możliwość śledzenia moich działań przez właścicieli stron.

Po wyłączeniu jej opcja płatności kartą stała się znowu aktywna.

Wygląda na to, że blokada wyskakujących okien lub inne podobne ustawienia przeglądarki mogą uniemożliwić otwarcie "wyskakującego okna" a takim jest okno płatności kartą.

Spróbuj zmienić ustawienia zabezpieczeń twojej przeglądarki lub użyj innej. Być może tak jak ja zgodziłaś się żeby Mozilla uruchomiła "Privacy Badger" i przez to nieświadomie zablokowałaś wyskakujące okno płatności kartą.

oznacz moderatorów
izydor1963
#2 Obserwator#

Jako, że post jest stosunkowo "świeży", podepnę się do pytania o płatność kartą. Niestety rozwiązanie podane przez  "DaG_2004" nie sprawdziło się u mnie. Ja (mimo iż dodałem nawet dwie karty płatnicze w swoim profilu) nie mam okienka "zapłać kartą".

Opcja BLIK obsługuje tylko wybrane Polskie banki, a opcja szybki przelew jeszcze gorzej.

Posiadam jedynie konto w Szkockim Halifax-ie".

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@izydor1963 Czy mógłbyś przesłać zrzut ekranu obrazujący ten problem? Płatności kartą nie są dostępne we wszystkich kategoriach na Allegro, a pełną listę tych wykluczonych znajdziesz tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Sajen_
#2 Obserwator#

Zrzut ekranu (76).png

 też nie mam opcji płatności kartą, mimo że na koncie jest jedna zapisana.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sajen_ Sprawdź proszę czy oferty, które masz w koszyku nie znajdują się w jednej z wymienionych tutaj kategorii.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów