anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zmienić cennika Paczkomaty In post na Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Buncool
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Sprzedaję przedmiot na Lokalnie i chciałbym zaktualizować cennik "Paczkomaty InPost" po wyczerpaniu limitu przesyłek w Smarcie. Serwis uniemożliwia mi aktualizację cennika wysyłki w cenie powyżej 8,99 zł podczas gdy taka przesyłka (wg strony Inpostu) zaczyna się od 14,69 zł.  Jak więc mam uchronić się przed dopłatą różnicy za wysyłkę z własnej kieszeni? Oczywiście opcję wysyłki z paczkomatu na paczkomat chciałbym zostawić dla kupujących.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Buncool wybierz z listy nazwę przewoźnika bez przedrostka allegro -.... bliżej końca listy 

oznacz moderatorów
Buncool
#9 Pomysłodawca#

No ale mi chodziło o przypadek kiedy wyczerpał się limit Smart (inny kupujący wykorzystał tę opcję jako ostatni) bo moim zdaniem powinna wygasnąć wtedy opcja (na innych moich aukcjach) dla kupującego "wysyłka Allegro In post" Kupujący miał do wyboru obydwie a wybrał oczywiście tańszą.  Kto ma teraz za to dopłacić skoro nie przysługuje mi już wysyłka z Allegro Paczkomaty za 8,99?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Buncool zawsze można było wstawić Paczkomat InPost w swojej cenie. Tylko Allegro Paczkomat Inpost był za 8.99.

oznacz moderatorów
Buncool
#9 Pomysłodawca#

No ale były dwie opcje wystawione. Jedna Allegro In post za 8,99 a druga paczkomaty 24/7 za 13,99. Jeżeli ciut wcześniej inny kupujący był jako ostatni z opcją 8,99 to dlaczego kolejny miał możliwość wykorzystać tę opcję dostawy ale już bez Smarta?

 

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Buncool skorzystasz z narzędzia ,,wysyłam z allegro ,, to zapłacisz 8,99 do końca miesiąca od 1 list 1 zyla więcej .

oznacz moderatorów
Buncool
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, faktycznie jest opcja wygenerowanie etykiety za 8,99. Nie sprzedawałem na Lokalnie i stąd moje zamotanie. Problem rozwiązany.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Buncool pozycji Allegro Paczkomaty InPost nie możesz zwiększać w górę i nadajesz ją tylko poprzez allegro

a pozycje Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata możesz ostawić dowolną cene i nadajesz ją na własna rękę

Pewnie skończył Ci się pakiet 8 wysyłek i reszta mogła wybrać Allegro Paczkomaty InPost lub Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Nie wiem czy nie przeoczyłem informacji. Czy na lokalnie przesyłka allegro paczkomat idzie w górę?

oznacz moderatorów