anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zobaczyć ocen i opinii na temat sprzedającego?

PanBrajanekSTO1
#7 Wielbiciel#

Chciałem sprawdzić oceny i opinie o sprzedawcy, ale nic nie ma. Pokazuje tylko, że jest na allegro "od 7 lat i 3 miesięcy". Przy produkcie, który zamierzam kupić jest napisane "7 osób kupiło 7 sztuk". Moje pytanie jest takie jak w tytule, dlaczego nie mogę zobaczyć ocen i opinii na temat sprzedającego? Nic tam nie ma, bo nikt z kupujących nie wystawił mu oceny? Czy sprzedawca może wyłączyć wystawianie opinii na swój temat?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprzedawca nie może zabronić wystawiania opinii to kupujący ich nie wystawiają uważając że jest to niepotrzebne bo oni z tego nic nie mają.

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

@PanBrajanekSTO1 Wszystkie oceny wystawione sprzedawcy znikają po 12 miesiącach. jeżeli ten sprzedawca nie ma ocen to znaczy, że w ciągu roku nikt mu oceny nie wystawił. Dawniej było łatwiej, bo wszystkie oceny były widoczne, niezależnie od tego, kiedy zostały wystawione. Teraz nie poznasz opinii o sprzedawcy, który przez rok nie otrzymał żadnej. Nie wiadomo, czy te sprzed roku były pozytywne, czy negatywne. Lepiej wstrzymaj się z zakupem i kup tam, gdzie widzisz aktualne oceny.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@PanBrajanekSTO1 bardzo możliwe, że dopiero zaczął sprzedawać na Allegro i nie ma jeszcze żadnego komentarza. Przy 7 transakcjach jest mała szansa na jakikolwiek komentarz.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Ja jeszcze dodam, że jeśli to Allegro Lokalnie to za transakcje tam przeprowadzone sprzedawca nie otrzymuje komentarzy.

oznacz moderatorów

www_baska
#1 Nowicjusz#

Hej, ja też  mam pytanie, sprzedawca ma załóżmy 5 komentarzy, w "gwiazdkach" widać że 2 z nich są ocenione średnia- na 3 gwiazdki. W samych komentarzach widać tylko te pięcio gwiazdkowe... jest szansa zobaczyć te "srednie"? Wiadomo - żeby sprawdzić co może być nie tak.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@www_baska nie ma szansy, nie każdy kupujący wystawia komentarz opisowy. Jak dał 3 gwiazdki i nie napisał dlaczego, to trudno uznać taką ocenę za wiarygodną. Może było bardzo źle, ale kupujący był wspaniałomyślny i nie chciał dać negatywa, to ciachnął gwiazdki, a może transakcja była super, ale kupujący miał zły dzień i poleciał po gwiazdkach.

oznacz moderatorów