anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zrezygnować z konta business? Okazało się, że bardzo ogranicza ono wyszukiwanie!!

Malocha
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_Likos_
#21 Demiurg#

@Malocha załóż drugie prywatne konto

oznacz moderatorów

Malocha
#7 Wielbiciel#

to nie jest rozwiązanie, bo konto mam od 20 lat i nie chcę z niego rezygnować. Allegro powinno informować w trakcie wyszukiwania o ograniczeniach lub dawać możliwość wyszukiwania w „trybie prywatnym”. Żona wystawiła przedmiot w allegro lokalnie i okazało się, że go w ogóle nie widzę ze swojego konta. Sprawdziłem moje ostatnie zakupy i okazało się ,że jestem sporo stratny przez to, że nie widziałem tańszych ofert. To jest świadome działanie na niekorzyść klienta i moim zdaniem sprawa wymaga nagłośnienia, bo ludzie nie są tego świadomi.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Malocha 

Spokojnie 🙂

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/wprowadzilismy-zmiany-w-wyswietlaniu-ofert-na-allegro-business-...

a tam

Jak wyświetlić wszystkie oferty

Jeśli chcesz zobaczyć zarówno oferty z opcją faktury, jak i oferty bez tej opcji, w sekcji Konto wybierz widok dla konsumenta.

 

widok konsumenta.jpg

 

oznacz moderatorów

Malocha
#7 Wielbiciel#

Ok, dzięki to bardzo pomocne :).

Warto pamiętać, że mając firmę nie wszystko możemy kupić i rozliczyć na fakturę, bo np. nie pasuje to do profilu działalności, więc widok "konsumencki" powinien być predefiniowanym, a opcja z filtrem wyszukiwania "faktura VAT" jest w 100% wystarczająca.

Widok biznes/konsumencji jest ok, dobrze było by ją zamieścić jako filtr, wtedy będzie widoczne, że wyszukujemy z filtrem.

Jako w 99,9% kupujący na allegro nie potrzebuje konta biznes, więc po jego wypróbowaniu chciałbym z niego zrezygnować, wracając więc do pytania dlaczego nie ma takiej opcji?

pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Malocha Wg regulaminu Allegro zmiana konta z firmowego na zwykłe nie jest możliwa, były przypadki że się to udało. A widok musisz przełączać na konto konsumenckie z biznesowego widzisz tylko te z FV.

oznacz moderatorów