anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie nalicza mi cashbackow w letyshops za zakupy w allegro,

GRZESAN1
#8 Zapaleniec#

Jak robię drobne zakupy to cashback się nalicza, przy zakupach powyzej 100 i więcej zł nie nalicza cashback w letyshops. Kilka razy pisałam reklamację i zostały odrzucone. Za każdym razem robię zakupy w ren sam sposób przechodząc z aplikacji letyshops na stronę allegro.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@GRZESAN1, niestety nie mamy wpływu na to, w jaki sposób LetyShops rozlicza zakupy. Jeśli po naszej stronie zamówienie widnieje jako poprawnie opłacone i w zakładce Kupione płatność jest zakończona, nic więcej nie możemy zrobić. Za reklamację odpowiada LetyShops. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

GRZESAN1
#8 Zapaleniec#

Niestety letyshops odpowiada,że naliczają cashback na podstawie informacji od partnerów (allegro), za każdym razem robię zakupy w ten sam sposób tylko z allegro jest ten problem. Inne sklepy od razu naliczają. Allegro nie akceptuje reklamacji,zawsze zrzuca wine na kupującego, tylko dlaczego raz naliczają a raz nie jak zakupy zawsze robię w taki sam sposób.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@GRZESAN1, przykro mi, natomiast nie mamy na to wpływu - to LetyShops rozdaje nagrody. Możemy jedynie potwierdzić, że Twoja płatność przebiegła pozytywnie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

GRZESAN1
#8 Zapaleniec#

Ale wg letyshops to allegro nie przesyła potwierdzenia transakcji, dlatego letyshops nie nalicza cashback. Więc kogo jest wina skoro jedni zrzucają na drugich, a z innymi sklepami online nie ma takiego problemu tylko z allegro 

oznacz moderatorów

KLAINMAX
#8 Zapaleniec#

Mam identyczny problem , ktoś celowo nie nalucza tych zwrotów.chcialbym uzyskać konkretną odpowiedź czy letyshop otrzymał prowizję za zakupy ale nie przekazuje kupującemu czy allegro faktycznie niczego nie przekazuje.gdzie kierować się po konkretną odpowiedź bo szczerze mam ochotę usunąć konta na obu platformach.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KLAINMAX Cześć. LetyShops informuje na swojej stronie, że status "oczekujące" może trwać nawet do 150 dni. Dodatkowo cashback nie jest naliczany za:
- licytacje;
- zamówienia z Allegro Lokalne;
- zamówienia dokonane w aplikacji mobilnej Allegro;
- jeśli kupujesz produkty z różnych kategorii za jednym razem;
- następujących kategorii: Nieruchomości, Usługi, Wakacje, Inne pojazdy i łodzie, Maszyny, Motocykle i kłady, Przyczepy, Naczepy, Samochody, Kolekcje, Militaria, Leki i dermokosmetyki, Suplementy diety i odżywki, karty podarunkowe.

Jeśli w zakładce Kupione status płatności za zamówienie to "płatność zakończona", po naszej stronie wszystko zostało poprawnie zakończone.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

KLAINMAX
#8 Zapaleniec#

czy ta konkretna oferta z jakiegoś powodu nie jest naliczana Hulajnoga Elektryczna G2 PRO LS 50km/h 800W 10cali - 6972985280224 - 11690238502 - Allegro.pl ? chcę ustalić kto mija się z prawdą i odmawia naliczenia,letyshop twierdzi że allegro.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KLAINMAX Sprawdziliśmy tę sytuację i Twój zakup (numer e4d441d1-cf03-11ec-b7d4-8d24c0964a32) nie został zrobiony przez LetyShops, tylko przez kliknięcie w powiadomienie z aplikacji mobilnej Allegro - dlatego aplikacja LetyShops niczego nie naliczyła. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

KLAINMAX
#8 Zapaleniec#

Jest to nie mozliwe,ten link wkleiłem na telefonie ale cały zakup był na komputerze stacjonarnym z użyciem wtyczki.zakup był w systemie ratalnym i zawszę robię to na komputerze ze względu na wygodę w uzupełnianiu formalnosci.

oznacz moderatorów

KLAINMAX
#8 Zapaleniec#

Korzystam z aplikacji tylko jesli rezygnuję z letyshop np. na rzecz monet.

oznacz moderatorów

GRZESAN1
#8 Zapaleniec#

Ostatnio powiększony cashback jak zwykle nie naliczony, w trakcie robienia zamówienia i po opłaceniu robiłam screeny i jak zwykle musiałam zgłaszać żeby naliczyli. Allegro mowi że to nie ich wina,  a letyshops mówi że nie dostają potwierdzenia od allegro dlatego nie nalicza. Za każdym razem kiedy jest powiększony cashback. W innych sklepach tego problemu nie ma,np sinsay,hebe ikea od przychodzi cashback.

oznacz moderatorów

saremity_21
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam identyczny problem. Zakupy na Allegro robię przechodząc przez aplikację LetyShops i nigdy nie jestem pewna, czy otrzymam cashback. Ostatnio moje wnioski zostają odrzucone. LetyShops tłumaczą, że nie otrzymali prowizji od sklepu. Którego sklepu? Od sprzedającego, czy od Allegro?

oznacz moderatorów

darek_2055
#11 Animator#

tak samo jest z payback, o  każdą transakcję trzeba pisać, jest to na tyle żmudne, że mi się juz nie chce. A pośrednik zwali na serwis allegro a oni nie odpowiedzą i tyle możesz im zrobić...

oznacz moderatorów

orovat
#7 Wielbiciel#

Witam,

Letyshops twierdzi, że nie dostało potwierdzenia cashback z allegro i nie nalicza mi cashback-u. Proszę o potwierdzenie z allegro jakie potwierdzenia wyszły do letyshops w ostatnim miesiącu.

 

Jeśli w złym miejscu zakładam temat to proszę o pokierowanie mnie gdzie mam zgłosić taką potrzebę.

oznacz moderatorów

orovat
#7 Wielbiciel#

Jest szansa, że otrzymam takie potwierdzenia ze strony allegro, które będę mógł przedstawić letyshops?

oznacz moderatorów

izus89
#2 Obserwator#

 Mam dokładnie ten sam problem z allegro,nie naliczają cashbackow a później odrzucają. Sklep nie przyjmuje reklamacji zagubionych cashbackow.czy ktos rozwiązał to jakoś?

oznacz moderatorów

Client:44527318
#7 Wielbiciel#

Z allegro zawsze jest z tym problem, w żadnym innym sklepie nie zdarza się to tak notorycznie, zwykle każdy sklep informuje o cashbacku bardzo szybko. Allegro tylko czasami łaskawie przyzna cashback bez konieczności zgłaszania go. 

Nawet jeśli zgłosi się ten fakt to i tak w znacznej części są odrzucane, dlaczego? Nigdy się nie dowiemy bo ani lety ani allegro nie podają takich informacji.

Dlaczego inne sklepy potrafią naliczać bonusy momentalnie, chwilę po dokonaniu płatności a allegro jako jedyne udaje głupiego?? 😅

oznacz moderatorów

SzkaTu7
#8 Zapaleniec#

Mam identyczny problem. Na początku korzystania z letyshops robiłam mniejsze zakupy na Allegro i nie było problemu z cashbackiem, nawet jeśli nie stosowałam się 100% do regulaminu Allegro i np. dodałam produkt do koszyka wcześniej niż przejście z LEtyshops.. Od jakiegoś czasu gdy zaczęłam kupować częściej i więcej, cashback nalicza mi się co czwarte zamówienie. I nigdy nie nalicza przy droższych zakupach. Letyshops twierdzi, że nie dostało prowizji od Allegro i śmiem w to wierzyć bo z innymi sklepami nie było nigdy problemu. Wstyd Allegro, wstyd.

oznacz moderatorów