anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałam monet za promocję monetową z 4-7.11.2020?

bogdan0724
#7 Wielbiciel#

Witam dlaczego nie otrzymałam monet za promocję monetową z 4-7.11.2020

Miało być po 7 monet za zkup rzeczy spożywczych i chemiczne

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Zapytaj odpowiedni dział Allegro na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb Po chwili poznasz przyczynę.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@bogdan0724 Bo z reguły monety nie sa przyznawane natychmiast. Sprawdź w warunkach promocji, kiedy powinieneś je otrzymać

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash pierw trzeba go przeczytać, co mało kto robi 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 W reklamie o to chodzi, żeby wiedzieć, a nie czytać zasad.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bogdan0724  a regulamin przeczytałam ???

a) zawrzeć Transakcję, w ramach dwóch różnych Ofert tego samego Sprzedającego, której przedmiotem są Towary z kategorii:

b) skutecznie dokonać płatności za Transakcję, o których mowa w lit. a powyżej w ramach jednej płatności, za pośrednictwem Operatora Płatności (status płatności: „Zakończona”)

Z chwilą spełnienia warunków opisanych w niniejszym ustępie po w Okresie trwania Promocji Użytkownik przystępuje do Promocji (dalej : Uczestnik Promocji).

  1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 6 dni, liczonych od dnia spełnienia warunków, o których mowa w pkt. 3. powyżej.
________
Κώστας
oznacz moderatorów