anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałam przesyłki zamówionej 19.11.2023

bozrek
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry 

W dniu 19.11.2023 złożyłam zamówienie u sprzedającego PlanetaAgd_pl i do dnia dzisiejszego czyli 29.11.23 go nie otrzymałam. W dniu 25.11.23 otworzyłam dyskusję ze sprzedającym. W dniu 27.11.23 dostałam informację na e-maila, że przesyłka została nadana. Po tej informacji w dniu 28.11.23 zamknęłam dyskusję. Po sprawdzeniu statusu przesyłki i informacji, że przesyłka oczekuje na nadanie, postanowiłam ponownie otworzyć dyskusję. To jest jakaś kpina ze strony sprzedającego. Paczka nie została w ogóle wysłana. Jak można tak traktować klienta.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wygląda na to że trafiłeś na nierzetelnego sprzedawcę który być może handluje czymś czego nie ma tylko czeka sam na dostawę lub sam wytwarza to co kupiłeś i nie wyrabia się z terminami. Jak dyskusja nie pomoże składaj wniosek do AP .

oznacz moderatorów

GARNECZKOWO_PL
#8 Zapaleniec#

232845 pozytywnych ocen na 2063 negatywnych. 

Nierzetelnie fest ^^

Patrząc po negatywach, sprzedawca ma nadmiar zamówień i nie wyrabia czasowo.

Niech prześle list przewozowy, i po numerze się sprawdzi czy faktycznie kurier odebrał zamówienie. Jeśli czas dostawy mocno odbiega od czasu do zaakceptowania to polecam wykonanie zwrotu i odzyskanie pieniędzy oraz kupno produktu gdzie indziej.

 

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odznacz dyskusję jako nierozwiązaną i wystaw odpowiedni komentarz.

oznacz moderatorów