anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie otrzymałam zwrotu wpłaty od sprzedającego?

Client:40391329
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

pozwoliłam sobie skopiować treść wiadomości.

Zamawiając towar nie otrzymałam informacji o możliwości odbioru przesyłki, tylko kod zwrotu do nadawcy. Po interwencji u sprzedającego zostałam poinformowana, że jak zapłacę za przesyłkę zostanie ponownie przesłana. Zrezygnowałam z przesyłki prosząc o zwrot kwoty wpłaconej za towar. Nie otrzymałam zwrotu.

Poprosiłam Allegro o interwencje w sprawie, gdzie otrzymałam informację że 2 czerwca 2022 r. zwrócono nadawcy kwotę 60,38 zł.

Więc jeszcze raz:

nie otrzymałam informacji o możliwości odbioru przesyłki jak również do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu kwoty 60,38 zł.

Proszę o rozwiązanie sprawy, zwłaszcza scan na jakie konto przelano w/w kwotę.

pozdrawiam

[edycja]

 

 

30 maja 2022 10:02

Dyskusja trwa już 14 dni.
Client:40391329, czy udało Ci się porozumieć ze sprzedającym?

Jeśli problem został rozwiązany, zakończ dyskusję. W przeciwnym razie możesz poprosić nas o pomoc, albo oznaczyć dyskusję jako nierozwiązaną i wystąpić o zwrot pieniędzy z Programu Ochrony Kupujących.

1 czerwca 2022 21:18

Kupujący poprosił nas o pomoc. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

1 czerwca 2022 21:22

Zamówiony produkt nie dotarł do adresata. Zwrot produktów otrzymał nadawca pomimo tego nie dokonano zwrotu gotówki. Proszę o wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiam

betmar2011 2 czerwca 2022 06:15

Witam, przesyłka dotarła do wybranego przez Państwa punktu odbioru jednak nie została odebrana. W związku z tym przewoźnik dokonał zwrotu przesyłki. Informowaliśmy Państwa o możliwości ponownego nadania jednak nie otrzymaliśmy od Państwa decyzji. W przypadku zwrotu prosimy o przesłanie odstąpienia od umowy.

2 czerwca 2022 09:31

Sprzedający jest zobowiązany do finalizacji transakcji. Proszę Sprzedającego o załączenie w dyskusji potwierdzenia nadania przesyłki, bądź potwierdzenia zwrotu pieniędzy do jutra, do godziny 09:31. Jeżeli wskazany termin zostanie przekroczony, a sprawa nie będzie rozwiązania, Kupującego proszę o skorzystanie z prośby o naszą wypowiedź w dyskusji.

2 czerwca 2022 13:07

Dobra wiadomość - sprzedający zwrócił wpłatę w kwocie 60,38 PLN. Pieniądze w ciągu 2-3 dni roboczych trafią na rachunek, z którego kupujący wykonał przelew lub na rachunek karty, którą opłacił zamówienie. Zachęcam do oznaczenia dyskusji jako rozwiązanej.

3 czerwca 2022 07:55

Sprzedający prawidłowo wykonał zwrot wpłaty do Kupującego dnia 2 czerwca. W związku z tym sprawę uznaje za rozwiązaną i zamykam Dyskusję. Oczywiście Allegro zawsze będzie do dyspozycji stron transakcji pod odpowiednim formularzem kontaktowym w zakładce pomoc: https://allegro.pl/pomoc

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Templar78
#10 Popularyzator#

Sprawdź dokładnie konto. Pieniądze na 100% są u ciebie. Pieniądze wracają w to samo miejsce z którego zostały przelane . Wejdź na stronę banku i sprawdź historię wpłat na kwotę 60,38 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40391329 przykro mi z powodu tej sytuacji. Sprawdziłam i zwrot wpłaty od sprzedającego zaksięgował się poprawnie, powinnaś otrzymać go na konto przypisane do Blik, którym opłaciłaś zakup, numer rachunku to 701****470. Poprosiłam też o przesłanie do Ciebie potwierdzenia zwrotu, poczekaj proszę na wiadomość e-mail od nas z potwierdzeniem, mam nadzieję, że to pozwoli wyjaśnić sprawę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów