anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałem monet z promocji zapłać za zakupy kartą

n_i_g_g_a_
#7 Wielbiciel#

Zgodnie z opisem dokonałem 4 zakupów powyżej 40 złotych i o płaciłem transakcje zapisaną kartą promocja zakończyła się 5 września, dziś jest 11 a punktów brak, dlaczego? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Nie należy samu ich odebrać w zakładce moje monety? jeżeli nie dostałeś dopytaj tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@n_i_g_g_a_ Sprawdź dokładnie warunki promocji, zwłaszcza to, po jakim czasie możesz otrzymać monety i sposób ich odebrania. Być może musisz je pobrać samodzielnie w odpowiedniej zakładce. Jeżeli wszystko się zgadza i monet nie masz, pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

Kupując w ofertach z Monetami, te trafiają od razu na Twoje konto. W przypadku promocji Monetowych, wystarczy kliknąć w przycisk Odbierz

https://allegro.pl/kampania/monety

oznacz moderatorów

piero-
#7 Wielbiciel#

Ja mam identyczny problem z otrzymaniem tych monet. Warunki promocji spełnione w 100%. Zgłosiłem  to poprzez formularz kontaktowy, zero odzewu. Wysłałem ponownie przez formularz reklamację. Czekam już tydzień, zero reakcji. Czekam więc 14 dni na odpowiedź w związku ze zgłoszoną reklamacją i zobaczę co szanowne Allegro odpowie, ale nie odpuszczę, bo swoje regulaminy ofert promocyjnych Szanowni Państwo trzeba respektować i realizować. Tak czy inaczej, to moja ostatnia przygoda z takimi szemranymi "promo".

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@piero- Sprawdź proszę dokładnie swoją skrzynkę mailową, w szczególności foldery Spam, Powiadomienia lub Inne, ponieważ dwukrotnie odpowiedzieliśmy na Twoje wiadomości. Pierwszego maila do Ciebie w zgłoszeniu numer 17372882 wysłaliśmy 10.09.2021 r., natomiast drugiego, ze zgłoszenia numer 17416451, 13.09.2021. W obu tych wiadomościach nasi pracownicy wyjaśniali, że monety z tej promocji nie naliczyły się na Twoim koncie, ponieważ w ubiegłym roku płaciłeś za swoje zamówienia zapisaną w naszym serwisie karta płatniczą. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

piero-
#7 Wielbiciel#

Witam, Pani Olu wiadomości na moje reklamacje od Allegro lądowały w spamie, co spowodowało, że nie mogłem wcześniej uznać swojej ewidentnej pomyłki w kwestii płatności kartą, w okresie który wykluczał mnie z możliwości udziału w tej promocji. Przepraszam za bezpodstawny zarzut wobec Allegro. Mój absolutny błąd. Jeśli moderator może usunąć lub wyedytować mój poprzedni post będę wdzięczny. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@piero- NIc nie szkodzi, cieszę się, że udało się wyjaśnić Twoje wątpliwości i polecamy się na przyszłość. Spokojnego wieczoru 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów