anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie przychodzi sms autoryzacyjny podczas zakupów?

Client:95196066
#7 Wielbiciel#

Dlaczego gdy próbuję kupić coś to nie mogę bo każe mi potwierdzić sms kod a taki problem że żaden kod mi nie przychodzi i pisze że tylko 3 kody można wysłać na dobę a mi nie przyszedł żaden kod.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:95196066 licytacja ??? napisz coś więcej co kupujesz jaka kwota ? allegro czy allegro lokalnie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:95196066 Cześć. 🙂 Czy Twój aktualny numer telefonu znajduje się w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta? Jeśli nie, to zaktualizuj proszę swoje dane na koncie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:95196066
#7 Wielbiciel#

Nadal taki sam problem gdy składam zamienienie i już mam wszystko wybrane dostawę i odbiór itp to każe mi wpisać kod gdy klikam wyślij kod jeszcze raz wyskakuje że podczaszy jednej doby mogę dostać tylko 3 kody a taki problem że nie przyszedł mi ani jeden a jak już to żaden nie działa.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:95196066 Spróbuj zrestartować swoje urządzenie - być może to w nim jest problem. Sprawdź również, czy kod nie przychodzi na Twoją aplikację bankową (podczas składania zamówienia zaloguj się do niej i zobacz, czy pojawi się jakiś komunikat). Jeśli to nie pomoże, prześlij nam proszę swój aktualny numer telefonu przez ten formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów