anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę opcji skorzystania z rat od.nowa?

bury15
#1 Nowicjusz#

Czy Raty od nowa zostały wycofane? Nie widzę już tej opcji płatności.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, są dostępne. Być może próbujesz kupić coś od sprzedawcy z Chin, wtedy nie są dostępne. Być może masz zaległości w spłatach poprzednich rat, to też może być powód.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bury15 Nie wszystko jest do kupienia w taki sposób, oprócz tego że sprzedawca jest spoza UE, są różne działy w których raty nie są dostępne; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/kiedy-nie-moge-skorzystac-z-rat-nl5Z889bKC...

oznacz moderatorów

martaczapska
#7 Wielbiciel#

Hej, troszkę mnie to też wkurzyło, że prawie nie ma już tej opcji.  Miałam dodane do obserwowanych kilka rzeczy które miały możliwość zapłaty poprzez "raty od nowa". Dzisiaj wchodzę dokonać zakupu a opcja zniknęła, jest tylko nowość "zapłać później z Payu". Najpierw proponują korzystanie z limitu odnawialnego a teraz prawie w ogóle nie można z niego skorzystać. Troszkę to nie fair w stosunku do Kupujących. 

oznacz moderatorów

djare1
#1 Nowicjusz#

Witam. Co się dzieje z opcją Raty od nowa. Mam dostępny limit a nie mogę z niego korzystać. Żadnych opóźnień w spłacie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@djare1 Być może próbujesz kupić coś od sprzedawcy z Chin, wtedy raty Od.nowa nie działają. Sprawdź dane sprzedawcy w zakładce O sprzedającym. Druga opcja - bank czeka aż spłacisz w całości poprzednie zobowiązania.

oznacz moderatorów

Client:48940765
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś może się orientuje dlaczego nie da siezapłać w alegro raty od nowa. Korzystałam i nie ma.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Raty Od.nowa są. Wpisz w wyszukiwarkę nazwę przedmiotu, potem po lewej stronie na liście ofert zaznacz "raty zero" - masz wtedy listę przedmiotów dostępnych w ratach Od.nowa i ratach PayU. Cena przedmiotu musi być na poziomie minimum 500 zł. Raty Od.nowa nie są dostępne gdy kupujesz od sprzedawców z Chin.

oznacz moderatorów