anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę zwrotu od sprzedającego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
misztik
#9 Pomysłodawca#

Witam wczoraj kupowałem na allegro ale zadzwoniono do mnie ze dany towar jednak jest nie dostępny i po tym otrzymałem taką wiadomość w centrum powiadomień,

Zwrot środków dla misztik
OCZEKUJĄCE
NR ZWROTU
776bdbe4-2103-11ec-aea8-5b91c691257e
DATA ZWROTU
zlecono 29 września 2021, 14:46
POWÓD ZWROTU
towar niedostępny.

Tylko ze środków brak tak samo w  zakładce Obsługa zamówień Zamówienia numer podany zwrotu jest przypadkowy choć osoba sprzedająca podała poprawny ale go ie wyszukuje i podaje w podanej zakładce tak Nie masz zamówień spełniających kryteria wyszukiwania, o co tu chodzi bo nie rozumiem

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

No ale taki zwrot może iść kilka dni i jak sprzedający dokona zwrotu środków to otrzymasz maila od Allegro.

oznacz moderatorów
misztik
#9 Pomysłodawca#

Tak ja to rozumiem miesiąc temu miałem sytuacje kupiłem dany przedmiot po opłaceniu przyszedł kolejny mail patrze zwrot okazało się ze nie było przedmiotu, co mnie dziwi zawsze było brak przedmiotu towar znika a nie jak teraz towaru nie ma towaru a dalej jest dany przedmiot dostępny na allegro co w błąd wprowadza ale miesiąc temu po info o zwrocie na 2 dzień po południu był zwrot a tu nic nawet po nr zwrotu nic nie podaje..

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@misztik Taki zwrot trwa 3 dni robocze. Jeżeli w tym czasie nie otrzymasz pieniędzy, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa w nim zgłoś problem i poproś tam o pomoc pracownika Allegro.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@misztik potwierdzam, że sprzedający wykonał wczoraj zwrot i powinieneś otrzymać go na konto przypisane do Google Pay. W zakładce zamówienia są zamówienia od kupujących, nie odnajdziesz tam zwrotu od sprzedającego.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów