anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego niektóre opcje dostawy są niedostępne dla mnie

M1cxx
#7 Wielbiciel#

Witam

Problem polega na tym, że chcę kupić ten krążek ścierny przy darmowym odbiorze osobistym.

https://allegro.pl/oferta/krazek-scierny-na-rzep-ps-18-ek-125-gr-240-11500856091#

Jednak taka opcja przy płatności w ogóle mi się nie pokazuje tylko dostawa do paczkomatu, poczty, inpostu, abc albo wysyłka kurierem

Dlaczego ta opcja nie jest dostępna u mnie?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@M1cxx Dlatego, że sprzedawca w odpowiedniej zakładce nie podał adresu odbioru osobistego. Ta zakładka nazywa się Punkty odbioru.

Innym powodem może być to, że nie potrafisz wybrać tej opcji. Klikasz "Pokaż inne punkty na mapie", potem na tej mapie na górze po prawej zaznaczasz "odbiór osobisty", następnie oddalasz mapę i szukasz tego punktu, potem przybliżasz mapę i zaznaczasz ten punkt. 

Tak, jest to bardzo skomplikowane, ale Allegro nie lubi odbiorów osobistych, bo od wysyłek pobiera prowizję, dlatego od pewnego czasu odbiór osobisty jest tak utrudniony. 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@M1cxx  nie wiem czy przy odbiorze osobistym z punktu sprzedającego jest możliwa przedpłata.

Spróbuj wybrac : płatnośc przy odbiorze oraz odbiór osobisty. Mam nadzieje ze tak sie uda.

oznacz moderatorów