anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nikt nie odpowiada za niedostarczenie przesyłki przez kuriera

mirekmiecik
#2 Obserwator#

Po zamówieniu przesyłki i jej opłaceniu przesyłka nie dotarła a reklamacja nie została uznana przez nikogo a ja czuję się oszukany bo zamówiłem towar opłaciłem go a on do mnie nie dotarł i podobno nie dotrze allegro zwla winę na firmę kurierską  a ona rozpatruje reklamację negatywnie i tak zostaję bez pieniędzy i bez towaru.

Jestem zawiedziony takim postępowaniem czy ktoś wie jak to rozwiązać. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

@mirekmiecik Zakup od osoby prywatnej czy od firmy?

 

oznacz moderatorów

mirekmiecik
#2 Obserwator#

DANE FIRMY RAD-WIK [edycja] 882vp8smww@allegromail.pl

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@mirekmiecik W takim razie za dostarczenie przesyłki odpowiada sprzedający.
Napisz więcej szczegółów - co dokładnie miało miejsce, kto składał reklamację, co dokładnie było powodem odrzucenia reklamacji, czy była dyskusja ze sprzedającym i jak on się do tego wszystkiego odniósł?

oznacz moderatorów

mirekmiecik
#2 Obserwator#

Niby tak ale sprzedający opiera się o dokument którego nie widziałem że kurier dostarczył przesyłkę pod podany adres. Wszyscy zgodnie twierdzą że ja przesyłkę otrzymałem tyklo nadal nie wiem na jakiej postawie bo ja jej na oczy nie widziałem. Allegro pisało w tej sprawie reklamację i dostałem taką odpowiedź.

 Otrzymaliśmy odpowiedź reklamacyjną od przewoźnika. Przewoźnik nie uznał reklamacji - "Przeprowadzone w sprawie postępowanie wyjaśniające wykazało, że przesyłka o wyżej wskazanym numerze została doręczona zgodnie z umową." Przykro mi, ale nie możemy podważyć tej decyzji.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

allegro zwala na firmę kurierską czyżby forma dostawy allegro one box?

oznacz moderatorów

mirekmiecik
#2 Obserwator#

Smart

oznacz moderatorów