anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego od 24 godzin allegro nie zwrócilo środków na moje konto, które przelał sprzedający

mateusz-m79
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

LEW433
#21 Demiurg#

@mateusz-m79 A skąd wiedza że przelał, był mail od Allegro? po takim mailu środki idą do 3dni.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mateusz-m79 jeśli chodzi o zamówienie nr d3615030-6059-11ee-9426-2537674215cc to zwrot od sprzedającego zaksięgował się poprawnie, a środki w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych powinny zaksięgować się na Twoim koncie przypisanym do Blika. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mateusz-m79
#7 Wielbiciel#

Wczoraj o godzinie 9.40 sprzedawca przelał środki na konto allegro. Dzisiaj mija drugi dzień roboczy i do tej pory allegro środków mi nie przelało. Dwa dni robocze są liczone do czwartku do 9.40 czy poprostu dwa dni robocze...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mateusz-m79 jeśli wczoraj o 9:40 sprzedający przelał te środki to dwa dni robocze miną w czwartek (12.10), czyli najpóźniej jutro środki będą na Twoim koncie. Dodam, że ten proces odbywa się między operatorem płatności i Twoim bankiem, więc czas księgowania się wpłaty zależy od pracy Twojego banku.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mateusz-m79
#7 Wielbiciel#

Mój bank księguje o 10,14 i 18. Czyli jutro po 10 moje środki mają zostać zwrócone.

oznacz moderatorów

mateusz-m79
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem , dlaczego allegro czekado ostatniej chwili na przelanie środków, które nie należą do allegro tylko do mnie i oddała je osoba, która wisi mi te środki a nie allegro. Czekam do jutra do ostatniego księgowania. W piątek sprawa trafi na policję. 

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Jeśli można spytać.. jaka kwota?

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@mateusz-m79 czego nie rozumiesz? Są lokaty jednodniowe, więc jeszcze na Tobie zarobili.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

mateusz-m79
#7 Wielbiciel#

Do tej pory środki nie wrucily na konto, a dwa dni robocze minęły. Dzisiaj o 15 kończę pracę i jadę zgłosić sprawę na policję. Masakra.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

wszyscy tutaj trzymamy za Ciebie kciuki, daj znać jak poszło

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Jeśli zlecenie wypłaty środków poszło we wtorek 10.10 i trwa dwa dni robocze to czas ten mija dziś z końcem dnia.
Rozumiem Twoje niezadowolenie itd. ale co konkretnie chcesz zgłaszać na policji?

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

Że go okradli 😄

Ja bym sie nie cackał i zgłaszał to do płokułatuły.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Czekaj, jak zgłosi na policji i będzie miał kwitek to dostanie zwrot z Programu ochrony kupujących

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

Nie dostanie, jeżeli zostanie przekazana informacja rozpatrującemu AP, że środki poleciały na konto Kupującego.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

cóż, nie muszę wiedzieć wszystkiego... ale i tak ciekawi mnie jak wygląda ta procedura więc jak by @mateusz-m79 był łaskaw zrobić jakąś relację z wizyty na policji...

Widziałem dużo gróźb o zgłoszenie sprawy na policję ale nikt jeszcze nie powiedział co było dalej

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

Bo Policjanci mówili, że nikt nie przyszedł 😄

Ludzie lubią straszyć, ale są zbyt leniwi by walczyć o swoje. Chyba, że można to robić przy komputerze stukając w klawiaturę i popijając ciepłą herbatkę.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

dlatego kibicuję, tym bardziej że sprawa dotyczy allegro a nie jakiegoś sprzedającego 😂

oznacz moderatorów