anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po kliknięciu w przycisk "anuluj płatność" nic się nie dzieje?

Client:45569480
#7 Wielbiciel#

Podczas płatność za kupiony towar źle kliknołem i cofnęło mnie do kupionych przedmiotów teraz status płatności jest "nieopłacona". W każdym razie chcę to ponowić, klikam przycik "anuluj płatność" w celu jej ponowienia, ale kompletnie nic się nie dzieje nawet strona się nie odświeża no poprostu NIC. Mogę to klikać w nieskończoność czy możecie coś doradzić?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

LEW433
#21 Demiurg#

 Tu sprawdź status: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione,  może należy kliknąć "ponów płatność".

oznacz moderatorów

Client:45569480
#7 Wielbiciel#

Najpierw trzeba ją anulować, a nie idzie, nic się nie dzieje po kliknięciu anuluj płatność a przycisk ponów płatność się nie wyświetla...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:45569480 Może już wcześniej anulowałeś płatność, kliknij więc teraz Ponów płatność.

Jeśli nie, wyczyść lub zmień przeglądarkę i spróbuj ponownie.

Druga opcja - jeżeli nie pobrało Ci pieniędzy z konta, anuluj cały zakup i kup to samo jeszcze raz.

oznacz moderatorów

Client:45569480
#7 Wielbiciel#

Nie mogę kupić przedmiotu ponownie gdyż była to licytacja, a nie oferta kup teraz.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45569480 Czy możesz podesłać zrzut ekranu, na którym będzie widać opisaną sytuację? Na Twoim koncie nie widzę tej licytacji ani próby płatności. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Majka_69
#7 Wielbiciel#

Nie chcę zakładać nowego tematu ale mam ten sam problem - po kliknięciu w ANULUJ PŁATNOŚĆ - nic się nie dzieje. Nie mam możliwości ponowienie płatności.

oznacz moderatorów

Client:48482364
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam taki problem, że chciałem dokonać zakupu na Allegro Lokalnie i podczas realizacji zamówienia i wypełniania formularza z danymi do dostawy po kliknięciu wyboru płatności omyłkowo wyszedłem. Teraz zamówienie posiada status nieopłacone, a przycisk "Anuluj transakcję" nie działa. Czy jest możliwość powrócenia do płatności i jej dokonania ? Jeśli tak to jak to uczynić ? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:48482364 Spróbuj pod inną przeglądarką lub wyczyść przeglądarkę. Anulowanie płatności powinno zadziałać - potem Ponów płatność.

Możesz też zapłacić zwykłym przelewem, poza Allegro, bezpośrednio na rachunek bankowy sprzedającego, który on Ci poda.

oznacz moderatorów

Client:48482364
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź wypróbuję podane metody.

oznacz moderatorów

Majka_69
#7 Wielbiciel#

Mój statusMój status

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Majka_69 Spróbuj zalogować się w innej przeglądarce albo w trybie Incognito i daj proszę znać, czy to pomogło 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Majka_69
#7 Wielbiciel#

Zalogowałam się w oknie prywatnym na firefox i jest to samo - czyli brak reakcji na anulowanie płatności

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Majka_69 Rozumiem, w takim razie przesyłam zgłoszenie do działu technicznego. Wrócę tutaj, kiedy otrzymam więcej informacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Majka_69
#7 Wielbiciel#

Dziękuję

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Majka_69 @Client:45569480 Płatności zostały anulowane, możecie je ponowić z poziomu zakładki Moje zakupy 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Majka_69
#7 Wielbiciel#

Udało się, dziękuję

oznacz moderatorów