anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po odwołaniu przez sprzedającego ofert nie można już zgłosić naruszenia zasad?

marc13
#9 Pomysłodawca#

Mam już kolejny raz sytuację, gdzie sprzedający odwołuje oferty w licytacji z jakimś błahym powodem (teraz jest to "Nagłe uszkodzenie."), ale ta sama oferta świetnie się ma w wyższej cenie na **piiip**.

Jak mam zgłosić nieprawidłowość, skoro formularz pod zamkniętą ofertą już nie funkcjonuje?

 

P.S. Ja wam zaraz dam **piiip** cenzorzy!

Oferta dostępna na (O)czywiście (L)egalnym e(X)change konkurencji.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mwmonety
#21 Demiurg#

Pewnie to AL ,tam komentarza nie wystawisz sprzedawcy.

oznacz moderatorów

marc13
#9 Pomysłodawca#

Nie. To normalne Allegro.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@marc13 Tak się składa że regulamin zezwala na usunięcie ofert w wyjątkowych sytuacjach takich jak -uszkodzenie czy kradzież ale powinien mieć potwierdzenie takich zdarzeń ,najlepiej poszukaj podobnego towaru u innego sprzedawcy z lepszą reputacją.

oznacz moderatorów

marc13
#9 Pomysłodawca#

Ja rozumiem, że pozwala, ale czy za takie można uznać "Nagłe uszkodzenie.", a jednocześnie dostępność tego przedmiotu w portalu konkurencji (niestety Allegro stosuje cenzurę na nazwę, ale chyba wyżej jest czytelna)?

Zgadzają się i zdjęcia, i numer telefonu przy pfercie.

oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

marc13
#9 Pomysłodawca#

Posłane, choć nie rozumiem, dlaczego ani w mailu nie ma możliwości zgłoszenia nieprawidłowości, ani przez link zgłaszający naruszenie zasad pod odwołaną już ofertą. To by było znacznie sensowniejsze.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@marc13  wypadki się zdarzają 😃. Jeżeli kupujący zamyka licytacje i ją wystawia ponownie zgłaszaj taki fakt allegro. Inne oferty na konkurencyjnych portalach ich nie obchodzą. jak to kupujący tutaj mawiają lepiej unikać cwaniaków. Lepiej poszukać u konkurenci jak mawia @mwmonety 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@marc13 podaj dane do tych ofert jak masz dowody, może moderatorzy się zapoznają z sytuacją i coś z tego wyniknie

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

marc13
#9 Pomysłodawca#

Wysłałem przez podany powyżej formularz. Jeśli odpowiedź Allegro nie będzie satysfakcjonująca, to napiszę tu więcej.

oznacz moderatorów

WielkiPlantronik
#11 Animator#

@marc13 

Czy spośród kupujących, którzy zgłaszali Allegro przypadki sprzedających wycofujących się z transakcji po jej zawarciu np. poprzez zwrot ceny, ktokolwiek otrzymał od Allegro informację o działaniach podjętych przez Allegro wobec sprzedającego?

oznacz moderatorów