anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego punkty KOLPORTER pojawiają się i znikają?

MAMY ROZWIĄZANIE!
inqubi
#8 Zapaleniec#
  • Witam Serdecznie. Chodzi o darmowe przesyłki do punktów odbioru Kolportera. Sprzedawca udostępnia cały czas tę formę przesyłki a ja chcąc kupić raz mam dostępny punkt koło siebie (41-200 Sosnowiec ul. 1 maja) a raz nie. U innych sprzedawców jest tak samo. Sprawdzałem że jest on cały czas otwarty i dostępny, a jego obsługa nie ma pojęcia dlaczego tak jest... Nie wiem czy to błąd oprogramowania Allegro czy ktoś tu się bawi tym?
  • Wczoraj i przedwczoraj punkt był dostępny a dziś NIE. A zdaje się do końca roku czyli do dzisiaj trwa promocja na darmowe przesyłki do kolportera. Wspaniałe zakończenie promocji. Nie rozumiem tego. Błąd czy świadoma polityka Allegro?
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Tak jest cały czas, pojawiają się i znikają.😂

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Jakby nie było programu darmowych wysyłek to produkty u sprzedawców nawet z kosztami dostawy były by znacznie tańsze.🤣🤣🤣

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@inqubi, jeśli punkt jest przepełniony, zostaje on wyłączony i nie możesz go wskazać. Z tego powodu wynika "pojawianie się i znikanie punktów" - to sytuacja dynamiczna, zwłaszcza w okresie okołoświątecznym. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
inqubi
#8 Zapaleniec#

Dzięki za wyjaśnienie. Oni faktycznie mają ograniczone możliwości magazynowania paczek.

To się działo i teraz i dużo wcześniej od początku listopada jak obserwuję sytuację jest tak samo...

Dosiego Roku!

ZP.

oznacz moderatorów
darek_2055
#11 Animator#

pracowałem w kolporterze. W salonikach nie ma miejsca na napoje, podstawowe rzeczy a mowa o paczkach. Część saloników o pomieszczeniu 1x1 metr to może pomarzyć. Dziwne, że allegro podjęło współpracę

oznacz moderatorów
inqubi
#8 Zapaleniec#

Powinienem napisać - przesyłki, bo faktycznych paczek u nich nie widziałem tylko małe drobne przesyleczki.

To koło mnie to znów taka klitka to nie jest ale fakt że cała przestrzeń jest zagospodarowana, nie mają tam żadnych luzów.

oznacz moderatorów