anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Należnosc za dodatkową wysylke

MAMY ROZWIĄZANIE!
izydor707
#7 Wielbiciel#

Witam pierwszy raz korzystam z tej formy bo nie było jak dotąd potrzeby sprzedający chce wymusić   na mnie poniesienie kosztów powtórnej wysyłki części zamówienia .Zaznaczam że pierwszy raz mam taką sytuację czesc zamówienia dotarła pod wskazany adres a druga rzekomo posiadała błędny adres i została odesłany przez firmę kurierską do sprzedającego który wysłał to ponownie ale oczekuje ode mnie zwrotu kosztów za ponowną przesyłkę dodam że sprzedający znacznie przedłużył czas dostawy.Prosze o info.pozdro. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@izydor707, czy mogę Cię prosić o wskazanie numeru zamówienia?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
izydor707
#7 Wielbiciel#

Kurier dostarczył część tego samego zamówienia A na drugiej części według sprzedającego był zły adres .Dlaczego całe zamówienie nie było dostarczone pod prawidłowy adres?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🍾Szczęśliwego Nowego Roku🍾

oznacz moderatorów
izydor707
#7 Wielbiciel#

1000389388880U

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@izydor707, to nie jest numer zamówienia. Ma on postać np. f3f181e0-696f-11ec-a49d-318a52ec00dc. Numer zamówienia znajdziesz w zakładce Moje zakupy. Wystarczy, że klikniesz w "szczegóły zakupu":

Zrzut ekranu 2021-12-31 o 17.08.45.png

Następnie wybierz "rozwiń szczegóły zakupu":

Zrzut ekranu 2021-12-31 o 17.09.41.png

Tu znajdziesz numer zamówienia:

Zrzut ekranu 2021-12-31 o 17.08.31.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
izydor707
#7 Wielbiciel#

39ef7282-3340-11ec-91a2-15b1d28bb319

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@izydor707, bardzo Ci dziękuję i jednocześnie proszę o cierpliwość - weryfikuję tę sprawę. 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli podałeś zły adres to sprzedający ma rację, jeżeli nie to sprzedający ma obowiązek dostarczyć ci towar bez dodatkowych opłat, zacznij od otwarcia dyskusji i tam wszystko się wyjaśni: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@izydor707, faktycznie zastanawiające jest, że część przesyłek z tego zamówienia została dostarczona bez problemu. Sprzedający powinien sam wyjaśnić tę sprawę z przewoźnikiem. Powinien on wysłać do Ciebie brakujący towar lub zwrócić środki za niedoręczoną przesyłkę. Była to sprzedaż konsumencka (B2C), a więc sprzedający ponosi odpowiedzialność za prawidłową realizację zamówienia do momentu aż otrzymasz przedmiot. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów