anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego są zmieniane opcje wyszukiwania?

andcla2018
#1 Nowicjusz#

coraz bardziej robicie wszystko żeby zepsuć ludziom chęć wpółpracy z wami , nie ma opcji wyszukiwania popularnosc najwieksza czyli co ludzie najbardziej kupuja , nie ma opcji czas do konca licytacji najmniej , to bardzo zniechceca mnie napewno , chciałem cos kupic ale nie kupie bo wasze wyszukiwanie schodzi na psy , zycze tak dalej 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

U mnie działa sortowanie po trafności i czasie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@andcla2018 jest popularność ale masz rację coraz bardziej kombinują, podpowiadają produkty według ich uznania i kupujący się irytują, tez mam takie sygnały od znajomych 😞

Zjedź na dół listy i kliknij 

Posortowaliśmy najlepiej dopasowane oferty do Twojego wyszukiwania. Możesz wrócić do standardowego sortowania.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Zgadza się. Niedawno Allegro wysyłało info, jak będzie prezentować wyniki wyszukiwań.

Ale tak jest już od dłuższego czasu.

Nie jest ważne co zaznaczysz jako parametr wyszukiwania - cena, popularność itp. Allegro zawsze wyświetli Ci wyniki wg swojego algorytmu - to co wpiszesz, to jest dopiero brane za następny parametr. Czyli np. ustawiasz sobie wyszukiwanie w/g ceny "od najniższej" - w wynikach wyszukiwania na początku masz oferty rekomendowane przez Allegro, potem oferty sprzedawców, którzy maja wystawione po kilkadziesiąt - kilkaset tys. aukcji , na końcu masz oferty "normalnych" sprzedających, przeważnie w niższych cenach, lecz Ci sprzedawcy mają mniej tzw. "punktów rankingowych" na Allegro.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Już nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale taką informacje otrzymałem jako wynik jednego z nowych narzędzi dla sprzedających "Porównaj swoją cenę do cen na Allegro i w internecie"

 

annas14firma_0-1647209516029.png

 

oznacz moderatorów