anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sprzedający prosi o mój numer konta do zwrotu?

Client:49441719
#7 Wielbiciel#

Witam, zrobiłam zwort zakupu przez allegro zwrot. Dzisiaj doszedł do sprzedawcy, a on zadzwonił do mnie, a że nie udało mi się odebrać napisał do mnie SMS "Proszę o podanie numeru konta". Po co mu to jeśli wszystko ma w formularzu allegro kiedy dokonałam zwrotu?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:49441719 Potrzebuje jak to zakup na AL, inaczej tam się nie da, a na zwykłym nie musisz podawać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

 @LEW433 dobry pomysł i dziękuję za Twoją wiadomość, ale to raczej nie było na Allegro Lokalnie jeśli zwrot był przez Allegro (ponieważ tam nie ma systemowych zwrotów).
@Client:49441719 Czy możesz podać numer zamówienia, którego to dotyczy? Nie jest to nic podejrzanego, że sprzedający prosi o numer konta do zwrotu, ale mogę na to zerknąć, żebyś była spokojniejsza 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:49441719
#7 Wielbiciel#

05fece51-e89c-11ec-b4c7-ebd0162a1c75

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49441719 Cześć 🙂 Prawdopodobnie Sprzedający w danym momencie nie miał wystarczających środków w Allegro Finanse, aby systemowo zwrócić środki. Dopiero od niedawna Sprzedający mogą rezerwować kwotę na AF, a także zasilić swoje konto, dlatego sporadycznie wciąż mogą zdarzać się takie sytuacje 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów