anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sprzedawca ukrywa informacji na temat producenta produktu

emilka13451
#7 Wielbiciel#

Chciałam zakupić produkt w pewnego dostawcy, jednak przed tym chciałam upewnić się kto jest producentem, skąd sprowadzany jest produkt. Sprzedawca niestety mnie zbywa, nie odpisuje na pytania, nie odbiera telefonów, nie ma z nim kontaktu. Co mogę w tej sprawie zrobić ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

poszukaj innego sprzedawcy  ,wskazanego odpuść , mogą być problemy 

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Odpowiedź masz w braku odpowiedzi. Made in China.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@emilka13451  generalnie powinny być informacje o podmiocie odpowiedzialnym za wprowadzenie na rynek. Niekoniecznie o producencie.  I wcale to nie musi byc produkt niskiej jakości czy Chiński. A jeśłi nie spełni Twoich oczekiwań - zawsze możesz odstąpić od umowy i zwórcić

@brakestop , @mdrogeria  brak podania producenta nie musi oznaczac nic zlego. My na naszej marce własnej także nie podajemy producenta mimo że to jedna z wiodacych polskich firm ( podobnie jest na oznaczeniu wielu marek handlowych) . Natomiast ponieważ zwracamy uwage aby produkt był wysokiej jakości to nie chcemy aby konkurecja wiedziała kto dla nas dany asortyment produkuje. 

Liczymy na to że dobry produkt obroni sie swoją jakością a podawanie producenta byłoby wskazówka dla konkurencji. Jest coś takiego jak tajemnica handlowa 🙂

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

w branży motoryzacyjnej klient wręcz tupie nóżką chcąc wiedzieć, czy jest to Turek czy Chińczyk. W niemiecką motoryzację czy polskie produkty i tak nikt nie wierzy.

W części z USA też nie. Właściwie, to wystarczy wejść na AłaEkpresso czy Tamtamu i wpisać hasło Zakopane. Całe chiny produkują pamiątki, żeby baca mógł policzyć DUTKI 😉

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@brakestop  tak ale znaczenie geograficzne produktu nie mają nic wspólnego z producentem. My także piszemy że wyprodukowane w Polsce. Natomiast w Polsce jest kilkunastu producentów stosujących różne technologie i produkujących różnej jakości wyroby. Stawiając na jakość produktu nie chcemy podawac który z producentów go produkuje.

Ważne aby marka była kojarzona z dobrą jakością.

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Przejrzałem ofertę. Faktycznie produkty Polskie ! Brawo ! Super. Myślałem, że niewiele już zostało firm, którym chce się istnieć w tym kraju miodem płynącym i wesołym 😉

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

jak możesz to pokaż tą ofertę 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@emilka13451 Nic. Nie ma obowiązku podawania źródła zaopatrzenia. Tajemnica handlowa.

oznacz moderatorów