anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego taka samowola - proszę o wyjaśnienie !

william55
#1 Nowicjusz#

W dniu 3 czerwca 2024 roku moja pierwsza przesyłka została skierowana do magazynu tymczasowego na ul. Wiśnicka 63A w Bochni  w odległości 3 km zamiast na ul. Widok 1 w odległości 400metrówod mojego miejsca zamieszkania ! Zaznaczam , że w tym samym dniu dostarczono moją drugą przesyłkę prawidłowo do Paczkomatu  czyli na ul. Widok 1.

Dzisiaj sytuacja powtórzyła się i ponownie moją kolejną przesyłkę  nr. 601307138432700125487878 ,zamówioną 17.06.2024  skierowano do paczkomatu na ul. Wiśnicka 63A.

Dlaczego mam ponosić dodatkowe koszty , czy to przypadkiem nie zależy od dobrego humoru kuriera, piszącego, że Paczkomat przy ul. Widok1 był przepełniony, stąd złożenie paczki  na Wiśnickiej ?

Interesuje mnie tylko wiarygodne, udokumentowanie mojej skargi przed podjęciem dalszej interwencji .

[edcyja]

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Nie podawaj publicznie swoich danych!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@william55 może to wyjaśnić przewoźnik, dlatego poproszę Cię o kontakt z supportem InPost. 
W systemie widoczna jest informacja, że przesyłka została umieszczona w paczkomacie tymczasowym, dzieje się tak, gdy nie ma miejsca w wybranym Paczkomacie. To, że późniejsza przesyłka została tam dostarczona nie oznacza, że kurier specjalnie nie umieścił tam pierwszej przesyłki. Miejsce mogło się zwolnić. 
Nie musisz z tego tytułu ponosić żadnych dodatkowych kosztów, przesyłki magazynowane w paczkomacie tymczasowym po upływie jednego dnia kalendarzowego są dostarczane do pierwotnie wybranego paczkomatu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów