anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego usunięto moją opinię

carolingaw
#9 Pomysłodawca#

Moja opinia "Jedna ze szklanek dojechała z wyszczerbionym brzegiem, a druga ma dwa zanieczyszczenia i wady. szklanki są lekkie, widać linię łączenia. Szklanki po kremie na kanapki są lepszej jakości. Na naklejce nie ma informacji czy można myć w zmywarce. Sugerowałam się liczbą pozytywnych opinii, ale jednak są zawyżone."

Moja opinia produktu została usunięta, tylko dlatego że w jednym zdaniu napisałam że szklanka jest wyszczerbiona? Może było winą sprzedawcy albo kuriera, ale nie pewności, bo równie dobrze producent może takie wysyłać do sprzedaży. Reszta dotyczy jakości szklanek, czyli produktu, a mimo to została usunięta. Nic dziwnego że produkty słabej jakości mają takie wysokie oceny skoro te negatywne są usuwane. Już od dawna nie sugeruje się opiniami produktów na allegro bo są ewidentnie oszukane.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

carolingaw
#9 Pomysłodawca#

Chodzi o produkt https://allegro.pl/produkt/szklanki-do-kawy-i-herbaty-kadax-300-ml-6-szt-4539ccfd-4986-40b7-a3f2-d19...

Zostawili tylko te bezużyteczne, które są pozytywne ale nie opisują zbyt wiele.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A są dwa rodzaje opinii, komentarz o sprzedającym> przebiegu transakcji i o produkcie i nie należy mieszać ich.

oznacz moderatorów

carolingaw
#9 Pomysłodawca#

Przecież opisałam produkt, są lekkie, słabe, wadliwe i i nie wiadomo czy można do zmywarki wkładać.

oznacz moderatorów