anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w moich zakupach status przesyłki widnieje jako odebrany a ja niczego nie odebrałem.

MAMY ROZWIĄZANIE!
gdajaca
#7 Wielbiciel#
Witam. W zakładce moje zakupy, przesyłka ma status odebrana. A to nie prawda. Nie została odebrana ani dostarczona. Przesyłka miała zostać nadana przez sprzedawcę jako list polecony ekonomiczny.
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A jaki status przesyłki widnieje na stronie poczty po wpisaniu numeru nadania ? Sprzedawca zapewne numer podesłał a przynajmniej powinien podesłać.

oznacz moderatorów
gdajaca
#7 Wielbiciel#

Przesyłka odebrana 28 marca o godzinie 11.02. A dziś jest 29 marca.

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

No czyli wczoraj. Czy byłaś przy skrzynce na listy?? Może wrzucono skoro to list

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A kiedy kupiłeś, jaki był czas wysyłki?

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

A do skrzynki pocztowej zaglądałas?

oznacz moderatorów
gdajaca
#7 Wielbiciel#

Tak, jest. Po dobie dotarło do skrzynki a poczta informuje że odebrane wczoraj. Chyba odebrane przez pocztę a nie przez odbiorcę. Chaos, brak logiki, dezorientacja.

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

A może zwyczajnie wrzucone do skrzynki wczoraj tylko nikt sie nie połapał ??

oznacz moderatorów
gdajaca
#7 Wielbiciel#

Nie, nie. Skrzynkę sprawdzam co dziennie. No może oprócz weekendu. Zresztą dzisiaj poszedłem sprawdzić po raz kolejny tylko dlatego że zobaczyłem busa poczty pod klatką.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@gdajaca z Twojego opisu wynika, że list ostatecznie znalazł się w Twojej skrzynce, więc to bardzo dobrze, że problem jest rozwiązany, ale na ten moment niestety nie możemy już zweryfikować, dlaczego status zmienił się wcześniej. Gdyby taka sytuacja powtórzyła się w przyszłości, a Ty nie otrzymasz przesyłki w dniu zmiany statusu zamówienia, napisz proszę do nas ponownie. Wówczas będziemy wyjaśniać to z przewoźnikiem, bo nie jest to standardowe działanie. Ze swojej strony, na przyszłość mogę polecić Ci wybór także innych form dostawy, gdzie możemy łatwiej monitorować przesyłki niż listy ekonomiczne, np. dostawy kurierem, do punktu odbioru, czy automatu paczkowego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów