Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
https://allegro.pl/oferta/zestawy-narzedziowe-do-hulajnogi-kukirin-g2max-14174620048
Czy mogłby ktoś mi wyjaśnić, bo chyba za ciemny jestem, o co chodzi w tych oderwanych od rzeczywistości ofertach?
Ten link to tylko przykład. Widziałem już cieniutką plandekę za 12000 zł (tak, to nie błąd), worek karmy dla psów za 2000 zł i wiele innych.
Dzięki za odpowiedzi.
O nic żeby wystawić a nóż ktoś kupi, zauważ że to wysyłka Chiny! Sprzedający ma prawo wystawić z cena wygodną dla niego, a Ja tam nie wiem co Chińczycy mają w głowach!
Nawet z wysyłką z Chin koszt nie wyniósłby 12000 lub 2000
Czasem sprzedawcy tak robią jak braknie towaru to zawyżają cenę produktu aby nikt nie kupił. Gdy produkt będzie dostępny to cena jest obniżana. To jest bardzo częsty widok.
Cieniutka Plandeka lub Worek Karmy Dla Psów raczej nie są towarami które są jakoś narażone na braki rynkowe w handlu.
Zakup odbędzie się u konkurencji a bieżący sprzedawca straci.