anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego widnieje w zakupach opłata w toku skoro wykonalem przelw natychmiastowy

mochy1994
#7 Wielbiciel#

Chcialem zapytac wykonalem przelew natychmiastowy a w aplikacji widnieje caly czas platnosc w toku co z tym mozna zrobic 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mochy1994 Widzę, że została wybrana opcja przelewu tradycyjnego. Zaczekaj jeszcze proszę do końca dnia. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mochy1994
#7 Wielbiciel#

To juz 3 dzien a zrobilem natychmiastowy 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mochy1994 Skonsultowałam tę kwestię i otrzymałam informację, że w takim wypadku przelew już nie przejdzie. Jeśli chcesz dokonać zakupu, wykonaj płatność ponownie. Środki z nieudanej płatności zostaną zwrócone automatycznie. Najprawdopodobniej będzie to  w poniedziałek. W razie problemów napisz do nas ponownie. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

mochy1994
#7 Wielbiciel#

Ale jak ja na poczcie przelew zrobilem tradycyjny to na odres zwroca 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mochy1994 Przepraszam Cię, ale zaszło pewne nieporozumienie. Jeśli zleciłeś przelew na poczcie to taki przelew może iść nawet do 4-5 dni roboczych. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Zweryfikujcie to może. Bo listonosz na piechotę to tylko do allegro taki przelew nosi. Normalnie wpłata przelewem pocztowym na konto zrobiona rano dochodzi tego samego dnia po południu... Ten termin jest bezsensowny i na pewno nie z winy poczty.

oznacz moderatorów

mochy1994
#7 Wielbiciel#

No wlasnie tez mnie to zdziwilo z racji tego ze natychmiastowy zrobilem i pani powiedziala ze za 20 min pieniadze dojda 

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Musisz zgłosić reklamację wpłaty na poczcie.

Niestety wpłata natychmiastowa na poczcie nie przejdzie. PayU cofnie taki przelew do nadawcy (tutaj wpłacającym będzie Autopay SA, a oni cofną go na konto placówki, w której dokonano wpłaty). Przelew tradycyjny, to przelew tradycyjny. Należy dokonać wpłaty zwykłym przelewem Elixir.

@w_kiwi Powinna być informacja, aby nie dokonywać wpłat natychmiastowych w placówkach pocztowych lub przelewu natychmiastowego po wybraniu przelewu tradycyjnego.

oznacz moderatorów