anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zamiast pełnego kodu producenta sprzedający wpisują inne znaki?

OWojtekO
#10 Popularyzator#

Dlaczego zamiast pełnego kodu producenta sprzedający wpisują inne znaki np:0000.czy taki proceder jest dopuszczalny? Przecież to jest nie zgodne z zasadami allegro i pewna forma omijania obowiązkowego kryterium.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

patryk199909
#2 Obserwator#

Bo te kryterium jest bezsensowne.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@OWojtekO Ten parametr allegro wprowadziło po to by uprzykrzyć resztki wolnego czasu jaki mają sprzedający by musieli siedzieć i szukać często dość długo po necie i innych źródłach tych oryginalnych kodów i nie dziw się że piszą tylko znaki .

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

No właśnie dlatego allegro powinno prowadzić ewidencje KTO tworzy produkt, żeby w przypadku  takich kwiatków blokować sprzedać albo usuwać oferty za wypisywanie p.ierdół. Sprzedający wypisują głupoty w parametrach, a ja muszę jak ten durny tłumaczyć kupującym dlaczego w parametrach jest błąd, że to nie ja je wpisuję, to allegro mi samo dopasowuje ten produkt.

Produktu nie rozłączę, bo trafność spadnie

Produktu nie rozłączę, bo wymagają

Błędu nie zgłoszę, bo tego NIE POPRAWIAJĄ.

Jedynie co trzeba zrobić, to cierpliwie czekać aż poluzują te parametry i będzie można je zmieniać po przypisaniu. No i przeboleć negatywy i zaniżone oceny, które nam się nie należą, a kupujący nie mają bladego pojęcia skąd są te parametry i dlaczego są rozbieżności 🙂

oznacz moderatorów