anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zamiast rat od nowa, jestem przekierowany do rat PayU?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ja_pawciu
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego przy zakupie na raty , zamiast raty od nowa w BNPParibas ( w których już kupywałem )   wyskakuje mi  raty zero i przekierowuje mnie do wypełnienia wniosku raty PayU i złożenia wniosku w Alior Bank 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

@ja_pawciu Nie znam szczegółów ale są to pewne obostrzenia, limity itd.

oznacz moderatorów
ja_pawciu
#8 Zapaleniec#

@lew433Może , w każdym razie limit mam spłacony i cały do wykorzystania   

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Mądrego aż miło posłuchać 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Masz limit odnawiany? jeśli tak, zgodnie z zapewnieniami Allegro powinieneś mieć możliwość skorzystania z tego limitu w ramach rat Od.nowa; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-jak-korzystac-z-limitu-na-zakupy-na...

Wiele osób pisało już tu o braku takiej możliwości. Zapytaj na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a i napisz, jaki powód braku możliwości skorzystania z limitu Ci podano.,

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@ja_pawciu Nie wszystko jest dostępne na raty od.nowa.

oznacz moderatorów
ja_pawciu
#8 Zapaleniec#

Wiem o tym 

oznacz moderatorów
ja_pawciu
#8 Zapaleniec#

@LEW433 od zespołu Allegro dostałem takie wyjaśnienie tego problemu :

" .... Sprawdziłem przedstawione przez Pana informacje i widzę, że powodem, przez który nie ma Pan możliwości skorzystania z limitu, jest oferta: xxxxxxxxxxxxxxxx   wystawiona przez Sprzedającego: xxxxxxx .

Płatności przy pomocy limitu może Pan dokonywać tylko dla zakupów od Sprzedających, którzy znajdują się na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Natomiast sprawdziłem informację i widzę, że Sprzedający xxxxxxxx nie znajduje się na terenie EOG, przez co nie ma Pan możliwości skorzystania z limitu.

W takiej sytuacji sugeruję odnalezienie takiej samej oferty u innego Sprzedającego. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli nie jest dostępne, tak jak napisałem.😁

oznacz moderatorów