anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zapłaciłem więcej?

kitharo
#7 Wielbiciel#

Kupowałem towar wybrałem ilość zatwierdzałem i pokazała mi się formatka z transportem Coś 50 zł od worka a dwa worki to 100 zależało mi. Na towarze wiec opłaciłem sprawę blokiem i ok. Rano czytam info ze sklepu ze przygotowują towar do wysyłki i rachunek o ten transport mniejsz a dostawa jest za 10 zeta do im postu. Zwróciłem się do sprzedawcy o zwrot nadpłaty a on mi przysłał ze tyle mu zaksięgowało Allegro i dał dokument, sympatyczni ludzie sami byli zaskoczeni sytuacja . No ale pytanie jest gdzie ulotniła się ta stówka.? Co z tym dalej zrobić. Zażądałem z banku okazanie gdzie blik przelał pieniądze ale bank ma na to 30 dni. Ciekawa sprawa, macie na to jakiś pomysł? Pozdr Mariusz 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kitharo domyślam się, że chodzi o zamówienie nr 457190ae-f35a-11ed-bf28-79d855cf6555. 
W ramach tego zamówienia kupiłeś od jednego sprzedającego 2 worki - 62,50 zł (2 worki, czyli 125 zł + dostawa do Paczkomatu 8,99 zł x 2 bo dwie przesyłki, daje nam 17,98 zł = 142,98 zł) i jeszcze od drugiego sprzedającego (oferta 13632206596) i tutaj przedmiot kosztował 67,57 zł, a dostawa 39 zł (106,57 zł).
No i tutaj się ulotniła ta stówka, sprawdź to proszę w tej zakładce 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kitharo 

I tak to wygląda jak się wpycha do koszyka. Trzeba "odcheckować " żeby nie wpadło wszystko do zakupów. Taka pułapka od Allegro 🙂

oznacz moderatorów

kitharo
#7 Wielbiciel#

Tak pamiętam że chciałem kupci głowice do golarki, ale nie tym razem, zdziwiło mnie pojawienie się jakiejś innej formatki dotyczącej transportu 2 x 50,00 ale wziąłem to za transport konieczny, ok jeszcze raz dziękuję Pani  Moderatorce za pomoc w temacie i w miarę tanią nauczkę.

oznacz moderatorów