anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zostala pobrana z mojego konta bankowego podwojójna kwota za wczorajszą tranzakcję?

Client:42048652
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:42048652 TranSakcję. Allegro czasem tak ma, Powinna jedna z płatności wrócić po ok 3 dniach roboczych.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:42048652 Wróci do ciebie w ciągu 3 dni, nic nie musisz robić, poleży sobie "gdzieś".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:42048652 Ba tak jest, gdy płacisz przez pośrednika. Pieniądze z jednej płatności wrócą do Ciebie aż po 3 dniach roboczych. Gdyby tak się nie stało, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

MARK-TRANS1
#7 Wielbiciel#

Wczoraj kupiłam na aukcji Ściernicę i podwójnie pobrano kwotę z konta. Co zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@MARK-TRANS1 czasem się tak zdarza, druga wpłata wróci na Twoje konto do 3 dni roboczych 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MARK-TRANS1 Na Allegro tak się stosunkowo często zdarza, ponieważ płacisz przez pośrednika. Jedna z wpłat powinna wrócić do Ciebie automatycznie aż po 3 dniach roboczych. Niekiedy jednak takie wpłaty nie wracają w deklarowanym czasie. Wtedy pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@MARK-TRANS1 Zostałaś objęta programem wspierania przedsiębiorców 😄 ktoś pożyje przez 2 dni za Twoje i odda 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MARK-TRANS1 Zapewne jakiś błąd przy płatności, wrócą cale i nienaruszone w przeciągu 3 dni.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@LEW433 Czy nienaruszone to bym polemizował, jedynie mogę się zgodzić że w całości wrócą w ciągu 3 dni roboczych 😄 😉 że tak nigdy się nie zdarzają błędy w drugą stronę 😄

Kiedyś wyliczałem średnio ile korporacja może zarobić na odsetkach przy opóźnianiu opłat lub podobnych mechanizmach pobierania, przetrzymywania takich opłat 😉 W skali na dziesiątki tysięcy operacji dziennie wychodzi ogromna sumka. To był jeden z mechanizmów opóźniania wypłat do póki nie zmienili przepisów w kwestii terminu wypłaty. 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ZibiK30 😄

oznacz moderatorów

MARK-TRANS1
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedz i poprawiam błąd *transakcję😂 😂😂

oznacz moderatorów