anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do kiedy otrzymam zwtor pieniędzy za zwrócony zakup

glon1000
#2 Obserwator#

 

Zakupiłem od kupującego na raty cztery produkty dokonałem zwrotu jeszcze przed jego wysyłką do mnie ze względu na brak faktury VAT 

DATA ZGŁOSZENIA I NUMER ZWROTU14 lip 2021 15:34 3OR5/2021

Kiedy mogę się spodziewać zwrotu pieniędzy do kredytobiorcy 

Potwierdzenie zwrotu otrzymałem na maila 

glon1000_0-1626859112038.png

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

glon1000 sprzedawca powinie zwrócić środki niezwłocznie nie przekraczając 14-stu dni od daty odstąpienia od umowy .

oznacz moderatorów

glon1000
#2 Obserwator#

Czyli jak rozumiem do 14 dni nie powinienem się martwić.

A co w przypadku jeśli po 14 dniach środki nadal nie zostaną zwrócone? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@glon1000 Wtedy otworzysz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa poprosisz tam o pomoc Allegro i sprzedawca błyskawicznie pieniądze odda.

Sprzedawca nie odda pieniędzy Tobie, tylko zwróci je do banku, otrzymasz w tej sprawie powiadomienie e-mail od Allegro. Wtedy rozwiążesz z bankiem umowę kredytową.

oznacz moderatorów

glon1000
#2 Obserwator#

Dziękuję za informację 

Mam nadzieję że wszystko przebiegnie bez problemów 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

glon1000 w zakladce ,, moje zakupy - szczegóły ,, masz bardzo skuteczne narzędzie , które nazywa się ,, dyskusja ,, użyj go jeśli wystąpią problemy . Możesz go użyć teraz , zmobilizuje to sprzedawcę do szybszego zwrotu środków .

oznacz moderatorów

glon1000
#2 Obserwator#

Tak też zrobiłem 

Dziękuję 

oznacz moderatorów

glon1000
#2 Obserwator#

-T-COM 21 lipca 2021 11:48

Witam,
Zlecenie do Allegro zostało złożone już 3 raz (dwa poprzednie zostały odrzucone). Jeżeli to zostanie odrzucone to wysyłam zwykły przelew. Proszę o podanie tutaj danych do przelewu. Pozdrawiam!
 
 
Możecie to Proszę sprawdzić 
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

glon1000 pewnie nie miał środków na koncie AF , możesz spokojnie podać nr konta do zwrotu . W takim przypadku spłatą rat musisz się sam zająć .

oznacz moderatorów

glon1000
#2 Obserwator#

Dziękuję 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@glon1000 Potwierdzam, ten Sprzedający złożył zlecenie zwrotu dla Ciebie, ale z różnych powodów może ono nie dojść do skutku. Takie sytuacje zdarzają się np. gdy Sprzedający nie ma wystarczających środków na saldzie w Allegro Finanse. W takiej sytuacji Sprzedający może wykonać zwrot bezpośrednio na Twoje konto. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów