anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Skąd wygenerować kod kuponu ?

czerna_nacia
#7 Wielbiciel#

Posiadam kupon który jest ważny jeszcze 12 dni niestety nie wiem jak wygenerować kod kuponu który trzeba wpisać by go wykorzystać 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@czerna_nacia Co to za kupon? Z monet? Klikasz Kup teraz, na następnej stronie wybierasz płatność z góry przez Allegro Finanse (szybki przelew, BLIK, karta) potem na samym dole w sekcji "Płać mniej" wpisujesz wszelkie kody, kupony. Pamiętaj o wybraniu płatności z góry, bez tego nie wykorzystasz kuponu.

Jeżeli masz problem z wykorzystaniem kuponu mimo to, pytaj bezpośrednio odpowiedni dział Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów

czerna_nacia
#7 Wielbiciel#

Tak robię przechodzę do płatności i niżej jest plac mniej i klikam żeby wziąć kupon i jest do wpisania jakiś kod którego nie mam i nie widzę w zakładce KUPONY

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czerna_nacia Dokładnie tutaj znajdziesz instrukcję jak zapłacić kuponem wygenerowanym z uzbieranych monet. Twój kupon jest też dostępny w tej zakładce.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

czerna_nacia
#7 Wielbiciel#

Niestety ale żadna informacja mi nie pomogła. Muszę wpisac kod kuponu którego nie można nigdzie wygenerować w zakładce KUPONY jest by odebrać go trzeba wpisać kod, skąd go wziąć. ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@czerna_nacia Wklej tutaj zrzut ekranu z widokiem zakładki, w której widzisz ten komunikat.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

czerna_nacia
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2021-07-21-00-42-48-146_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

czerna_nacia
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2021-07-21-00-47-39-898_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@czerna_nacia 

Przekazałam ponownie sprawę do weryfikacji i dostałam odpowiedź, z której wynika, że nie powinno być problemów z wykorzystaniem kuponu.

Kiedy wybierzesz przedmiot, przejdź do ekranu dostawy i płatności. Po wybraniu metody płatności, konieczne jest kliknięcie sekcji "płać mniej", wówczas powinien się pojawić ten kupon.

Jeżeli w aplikacji jest problem, spróbuj skorzystać z przeglądarki.

Przesłane przez Ciebie zrzuty dotyczą zakładki "kupony". Jeśli problem się powtórzy,  prześlij nam zrzut ekranu po wybraniu metody płatności - opcji "płać mniej". Będziemy widzieć co się dzieje.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@czerna_nacia Nie napisałeś dokładnie o jaki kupon chodzi, tu masz odpowiedzi, wybierz która dotyczy Ciebie: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/promocje-monety-i-kupony

oznacz moderatorów

czerna_nacia
#7 Wielbiciel#

Kupon z monet 

oznacz moderatorów