anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dobra wiadomość dla wszystkich osób zadowolonych ze zmian i innowacji głupoty Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
tomek2861
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Agent555
#17 Koryfeusz#

Obudź się.

Tego portalu już nie ma , po 7 miesiącach został zamknięty 

 

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/koniec-wszystko-pl

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤣

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

Wielka szkoda że się zamknął, kupiłam tam kilka rzeczy. Sama też wystawiłam. Mi się podobał ten portal choć wiem, że nie wszystkim. Oferty które miały dużo zdjęć, były wypełnione wszystkie parametry, znajdowały się na pierwszych stronach. Wystawianie podobne do Allegro, mega proste. Nie miał durnego katalogu, beznadziejnego przewidywanego czasu dostawy wróżnego z fusów, a przede wszystkim prowizji. Wymagał jeszcze duuużo pracy, ale mi ogromnie szkoda.. 😔

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Mnie też się podobał ale brakowało tam 2 rzeczy: jakiejś tańszej wysyłki  oraz prywatnych sprzedających. Im więcej dziwnych przedmiotów tym więcej ludzi zagląda tak się wypromowała większość portali. Tam były tylko firmy z lichą reklama. Kto nie wierzy wystarczy zerknąć na v.... kilka razy więcej wyświetleń w dobę niż na całym allegro w miesiąc. Jedynie boty kasujące oferty niezgadzające się  z wizją portalu ich ograniczają, bo 80% ofert się nie wystawi. Ale to co można to są wejścia, jest targowanie i sporo paczek na zagranicę śmiga bez udziwnień. Do tego stary system komentarzy. I te komentarze są wystawianie prawie zawsze w pół godziny od odbioru paczki. I to mimo zakazu handlu komercyjnego, jak widać prywatni z dziwnymi przedmiotami potrafią ruch nabić bardziej niż to co allegro sobie wymyśliło jakkolwiek to nazwać ( w sumie jak bo nic cenzuralnego mi na jęzora nie przychodzi...?).

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@tomek2861 Ten portal ze względu na śmierć prezesa został zamknięty.

Szkoda, bo miał potencjał. Wystawianie ofert było szybkie, przejrzyste, wygodne i łatwe. Portal zamknięto znienacka, mimo że był zaplanowany rozwój o kolejne kampanie. Trochę było to dziwne, jakby wzięli kasę za zakończenie projektu, bo pomysłodawca zmarł.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów