anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodawanie sprzedających do "CZARNEJ LISTY"

murarz16
#8 Zapaleniec#

Od niedawna mam problem z jedną firmą, która notorycznie źle opisuje wystawiane hurtowo aukcje, ustawia złe parametry i kategorie przez co moje zapisane wyszukiwania są zaśmiecone przedmiotami które mnie nie interesują.

Zgłaszałem sprawę do Allegro już PARĘDZIESIĄT razy poprzez "Zgłoś naruszenie zasad" i "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem" ale oczywiście nie otrzymałem żadnej odpowiedzi a sprzedawca dalej spamuje.

W tej sytuacji przydałaby się opcja dodawania sprzedających do "CZARNEJ LISTY", która również przydałaby się osobom oszukanym czy źle potraktowanym przez konkretnego sprzedającego. Oferty z takiego konta zwyczajnie nie pokazywałyby się w wyszukiwaniach, proponowanych itp.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@murarz16 to tak nie do końca wina sprzedawcy a przynajmniej nie zawsze 😞 allegrowy katalog sam zmienia parametry oraz kategorie, często nie pasujące i nie chcą tego poprawić, sam z automatu przenosi do innych kategorii a jak masz wystawioną ofertę z poprawnymi parametrami to inny sprzedawca wpinający się do katalogu może zmienić parametry i autoamtycznie zmieniają się innym 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów