anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dokonano zwrotu mojej paczki

Client:108262591
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem tester diagnostyczny nr.przesylki YT2404821266041152.W pierwszym dniu dostawy kurier zadzwonił ale byłem w pracy. Na drugi dzień czekałem ale kurier nie wykonał żadnego telefonu możliwe że byłem na dole w sklepie albo wogole go nie było. Gdy zadzwoniłem zostałem poinformowany że paczka zostanie za 3 dni zwrócona do nadawcy czyli do Chin. Paczkę oplacilem blikiem kto mi teraz zwróci 150zl?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pecela
#16 Inspirator#

Nie do Chin tylko do pośrednika w Polsce.

A co do paczki, to doręcza ja GLS, a jej nr w Polsce to 54607667091. Na stronie GLS-u możesz sprawdzić dokładny status.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nieładnie, tak sie nie dba o kupującego. Nie wiem czy pójdzie do Chin a kto to opłaci? Dzwoń na ich infolinię.

Doręczenie odbyło się:
2024-03-06 o godzinie 08:32
 

 

Dane paczki
 

 

W tranzycie
 

 

Paczka zarejestrowana w filii GLS
 

 

W doręczeniu
 

 

Paczka doręczona.
 + 48 804 262 262, a dla telefonów komórkowych: +48 46 814 82 20 lub pod adresem e-mail: office@gls-poland.com.
oznacz moderatorów

Client:108262591
#7 Wielbiciel#

Nieprawda.W czwartek kurier próbował dostarczyć paczkę dzwonił do mnie byłem w pracy. W piątek byłem w domu kurier nie dzwonił może byłem w sklepie na dole nikt nie zadzwonił więc wogole mógł nie być. Tak też mogę pomyśleć. W piątek też dostałem informacje że paczka jest do odebrania w oddziale przez trzy dni.Oczywiście w sobotę i niedzielę.BRAWO GLS. A w poniedziałek jak dzwoniłem paczki już nie było. Co ciekawsze jak paczki już nie było dostałem smsa w wtorek że mogę odebrać paczkę do środy. Ale jak zadzwoniłem we wtorek to Pani z GLS powiedziała że pączki nie ma.Gratuluje bałaganu w GLS. Wszystko można sprawdzić w GLS jest tam jest wszystko odnotowane i zarejestrowane.No cóż zgłoszę sprawę do rzecznika praw konsumenta. 

oznacz moderatorów

Client:108262591
#7 Wielbiciel#

Widać że według GLS paczkę można odebrać w zamkniętym magazynie w niedzielę lub sobotę. Chyba portier w GLS wydaje paczki. Ha.ha.ha.

oznacz moderatorów

Client:108262591
#7 Wielbiciel#

GLS ŻENADA  PISZĘ DO WSZYSTKICH. NIGDY NIE WYBIERAJCIE GLS ABY COŚ WAM DOSTARCZYLI.WYBIERAJCIE WSZYSTKIE INNE FIRMY KURIERSKIE....TYLKO  NIE GLS..!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro One polecasz???🤔

oznacz moderatorów

Client:108262591
#7 Wielbiciel#

Nie korzystałem ale słyszałem że spoko.

oznacz moderatorów