anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dopisek na fakturze, dotyczący danych dziecka w fundacji

barmi79
#1 Nowicjusz#

Witam

Mam problem z uzyskaniem faktury, na której potrzebuję mieć dopisek z danymi córki z fundacji, o treści "35061 imię nazwisko". Może to być dopisek w komentarzu, uwagach itp. Zawsze prosiłem o to sprzedawców w uwagach przy zakupie i generalnie nie było z tym problemu. Ale ostatnio problemy się porobiły, gdy sprzedawcy dzwonią i mówią, że fakturę wystawia automat i oni nie mają możliwości nic zmienić/dopisać.

Więc próbowałem dopisać ten numer w panelu allegro, tam gdzie się wpisuje dane do faktury (allegro zapamiętuje te dane) ale cyfry przed/po imieniu czy nazwisku system nie pozwala zapisać.

Co można w tej kwestii zrobić? Bo jest to dosyć męczące. Teraz przez to sprzedawca robi zwrot wpłaconej kwoty i muszę znowu szukać i kupić gdzieś indziej.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@barmi79  ale mimo woli powinni mieć możliwość na dodanie komentarza do faktury (numeru subkonta podopiecznego). Może tekst o wystawianiu z automatu jest aby Cię zbyć.

oznacz moderatorów

barmi79
#1 Nowicjusz#

Jeśli mnie zbyli to strzał w kolano z ich punktu widzenia, bo chyba lepiej coś dopisać na fakturze i mieć sprzedany towar niż robić zwrot i nie zarobić nic.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

barmi79 to wyraźnie przejaw niechęci ze strony sprzedawcy , ale wystawiałem już fakturę na fundację i w nazwie odbiorcy figurował dopisek dla ..... . Takie dane otrzymałem od allegro .

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@barmi79, dowiedziałam się, że rozmawiałeś z nami na czacie w tej sprawie i zalecono Ci m.in. kontaktowanie się ze sprzedawcami przed zakupem poprzez Zadaj pytanie sprzedającemu lub Centrum Wiadomości. 

W przyszłości planujemy zmianę, która ułatwi wypełnianie danych do takich faktur.
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów