anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem Produkt nie zgodny z opisem ale minęło już 14 dni od zakupu

Client:53929583
#7 Wielbiciel#

Zauważyłem niezgodność już po 14 dniach od zakupu.

Czy mogę w takiej sytuacji odesłać towar?

Jaka jest szansa że odzyskam wszystkie pieniądze za przedmiot?

Kto ponosi cenę wysyłki?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:53929583 zakładasz dyskusję / zgłaszasz problem z zakupem. Zgłaszasz reklamację na niezgodnośc z opisem w dyskusji, czekasz na odpowiedź sprzedawcy, postępujesz tak jak radzi sprzedawca i allegro np będzie chciał odesłania odsyłasz i z kwitem za nadanie występujesz o zwrot kosztów wysyłki. Czekasz 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Z zależności od wyniku rozpatrzenia reklamacji pojawiąsię kolejne opcje np oddanie kasy z protecta ale nigdy nie nalezy być tego pewnym.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

1. Zauważyłeś niezgodność dopiero po 14 dniach

2. Składasz reklamację ,odsyłasz produkt .

3. Sprzedawca rozpatruje ją i decyduje czy ją uznać czy odrzucić

4.Po uznanej reklamacji sprzedawca zwraca ci całe poniesione koszty wraz z kosztem przesyłki.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Przez dwa tygodnie patrzyłeś na produkt i używałeś go, jednakże nie zauważyłeś różnic? Czy raczej doszukiwaleś się tej niezgodności.

Składasz reklamację handlarzowi, ten powinien ją przyjąć i rozpatrzyć, jednakże nie musi się zgodzić z tobą i może ją odrzucić.. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:53929583 To składasz reklamację z tytułu niezgodności z opisem, zakładasz dyskusję, opisujesz ta niezgodność i tam ze sprzedającym przy pomocy Allegro ustalicie co z tym zrobicie. zwrot, reklamacja > obniżenie ceny, naprawa itd: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów